» »

Як Включити синтезаторСтандарту на розташування и призначення органів управління у МУЗИЧНИЙ сінтезаторів НЕ існує. Даже вимикач харчування НЕ всегда вдається найти відразу, оскількі ВІН может буті поєднаній з тім чи іншім регулятором або Перемикач.

Як Включити синтезатор

Переконайся, что на синтезатор подається харчування. Если у нього є вбудований блок живлення, Переконайся, что ВІН розрахованій на ті напруженного, Яке є в мережі, и включіть в розетку силовий шнур. При наявності зовнішнього блоку живлення прієднайте его до вхідного гнізда, а сам блок после аналогічної перевіркі включіть в розетку. У інструмент з батарейним харчування, ЯКЩО йо планується іноді використовуват поза пріміщеннямі, встановіть батарейки, дотрімуючісь полярності. При підключенні блоку живлення смороду будут автоматично від'єднуватіся (даже ЯКЩО сам блок в розетку не включене). Використовуются Тільки блоки, Які підходять як по віхідній напрузі (воно не винних перевіщуваті номінальне даже без НАВАНТАЖЕННЯ), так и по полярності.

Спробуйте найти на передній панелі синтезатора прямокутна або круглу кнопку, поряд з Якою є напис Power, Function або Operate. Замість цього написа может використовуват Умовне позначення: коло або ромб з вертикальними рісою всередіні (іноді віступаючої вгору). Натісніть на Цю кнопку, и поряд з нею засвітіться світлодіод, а при наявності дисплея включитися его підсвічування. Можна грата. А щоб вімкнуті живлення приладнати, натісніть на ту ж кнопку ще раз.

Дитячі синтезатори, зібрані на одній мікросхемі, зазвічай Забезпечують зсувнімі Вимикач харчування. Для включення інструменту переведіть Перемикач в положення On, для віключення - назад в положення Off. Схожими Перемикач, альо більшімі, обладнані и деякі Професійні аналогові синтезатори.

При відсутності окремої кнопки включення живлення знайдіть на передній панелі Перемикач режімів. ВІН может мати кілька Положень, одне з якіх позначені як Off. Переведіть его в будь-яке Інше положення, и апарат включитися. Даній Перемикач дозволяє вібіраті кілька режімів, Наприклад, в одному з них ВСІ клавіші діють як у піаніно, в Іншому - басовий клавішамі можна Граті акорди, а в третьому натіскання на них буде імітуваті гру на ударних інструментах. Для вімкнення синтезатора Поверніть Перемикач в положення Off.

Если вимикач живлення суміщеній з регулятором гучності (Master Volume), Поверніть его за годінніковою стрілкою до клацання, после чего встановіть Бажанов рівень сигналу. Для віключення Поверніть регулятор проти годіннікової стрілки до клацання.

После Закінчення гри на інструменті відключіть его від електромережі. Если ж прилад планується НЕ використовуват довше двох тіжнів, війміть з нього батарейки (за наявності таких).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: