» »

Як Включити тональний режимБагато довідкові служби І телефонні служби ПІДТРИМКИ Використовують у своїй работе інтерактівні меню. Щоб мати можлівість скористати таким меню, звітність, Включити тоновий режим роботи свого телефонного апарату.

Як Включити тональний режим
Вам Знадоби
  • - телефонний апарат з кнопковім прістроєм набору номера;
  • - біпер.

Перевірте, в якому режімі роботи находится в Сейчас ваш телефонний апарат. Натісніть кілька цифрових клавіш и Послухайте, Які звуки лунають з ДИНАМІКА телефону. Если ві почуєте різної тональності «писк», значити ваш телефон Вже переведень в тональний режим. Если ж при наборі номера з трубки лунають «клацання», телефон находится в імпульсному режімі роботи.

Огляньте корпус вашого телефону. Если збоку або знизу ві виявило Перемикач з написа Tone / Pulse або буквами Т / Р, для включення тонального режиму переведіть реле в положення Tone (T).

При наявності на телефоні спеціальної клавіші Tone натісніть ее для переведення телефонного апарата в тоновий режим набору номера.

У разі ЯКЩО Спеціальний Перемикач або клавіша на Вашому апараті відсутні, тимчасово перемкніть телефон у тональний режим набору помощью клавіші «зірочка». Натісніть клавішу и утрима ее в натиснута стані на протязі декількох секунд. Режим роботи телефону буде тимчасово зміненій и ві зможете набраті номер в тональному режімі. После того як розмова закінчіться и з'єднання буде скинуто, телефонний апарат автоматично повернеться до КОЛІШНИЙ, імпульсному режиму роботи.

Если вам звітність, скористати тональним режимом набору номерів, а у вас в розпорядженні є телефон новий довідник з номеронабірачем у вігляді диска, використовуются Спеціальний Пристрій - біпер. Наберіть номер потрібної служба допомоги дискового номеронабірача. Колі треба буде перевести телефон у тональний режим, прікладіть до мікрофона телефону біпер. Слідуючі вказівкам автовідповідача, набирайте Потрібні цифри на клавіатурі біпера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: