» »

Як Включити ліхтарик на nokiaПристрої Nokia самперед відомі Завдяк своїй функціональності и якості. Багато апаратів, что випускають цією фінською компанією, мают такоже функцію ліхтаріка, актівація Якого проводитися помощью спеціальніх кнопок пристрою або через Спеціалізовані програми.

Як Включити ліхтарик на nokia

Залежних від МОДЕЛІ вашого телефону на Nokia буде використовуват відповідній способ включення ліхтаріка. Если у вас будь-який Пристрій, Яку можна Віднести до бюджетної цінової категорії (Наприклад, Моделі 1280, 108, 105), включений ліхтаріка здійснюється путем двократного натіснення на кнопці «вгору» клавіатурі в режімі Очікування.

Если ві власник Nokia моделей E72, E73, E63 або E5-00 для включення ліхтаріка звітність, спочатку розблокуваті клавіатуру апарату. Потім натісніть и потрімайте пробіл, розташовану в Нижній частіні апарату Доті, поки спалах не якщо включена. Nokia E6 такоже має Дану функцію. Для ее актівації потягніть важіль розблокування екранах телефону вниз и потрімайте его в даним положенні около 5 секунд до тихий ПІР, поки ліхтарик не якщо включено.

Если у вашого апарата є спалах камери, ві такоже можете скористати їй як ліхтарик. Для цього вам буде нужно Встановити відповідне Вашому пристрою програмне забезпечення. Если у вас телефон на платформі Symbian, скачайте програму Light 2 («Ліхтарик») на ваш Пристрій помощью телефонного браузера або комп'ютера.

Запустіть Дану утіліту на Вашому телефоні, после чего завершіть процедуру установки. Активами програму через головне меню пристрою, клікнувші на что з'явилася іконці в розділі «Мої Додатки» и натісніть на кнопку включення Спалахи на екрані.

Для телефонов на базі Windows Phone такоже є додаток «Ліхтарик». Відкрійте меню пристрою и перейдіть в "Маркет». У вікні поиска введіть «Ліхтарик» и дочекайся Отримання результатів. Скачайте вподобання вам додаток, вибрать его у списку и вибрать дію «Встановити». Дочекайся Закінчення процедури, перейдіть в меню пристрою и запустіть встановленного додаток . Натісніть на екран, щоб Включити функцію.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: