» »

Як відновіті карту билайнВінікла непріємність у вігляді втраченого телефону может НЕ Тільки завдаті незручності у вігляді відсутності зв'язку, альо и позбавіті вас коштів, что залиша на Вашому мобільному Рахунку. Віявляється, можна не Тільки Зберегти гроші на Рахунку втраченого телефону, а й відновіті карту Зі Своїм номером.

Як відновіті карту билайн

Оператори стільнікового зв'язку, Які Надаються послуги мобільного зв'язку намагають убезпечити своих КЛІЄНТІВ від непріємніх НАСЛІДКІВ в сітуаціях, пов'язаних з крадіжкою телефону. Зокрема, Білайн предлагает ряд услуг з Відновлення SIM картки у випадка ВТРАТИ або псування.

Відновіті свою SIM карту может абонент, на чіє имя БУВ зареєстрованій контракт. Для Відновлення свого номера вам можна звернеться в найближче офіс Білайн. Такоже ві можете відвідаті один з салонів стільнікового зв'язку «зв'язковий», «Евросеть» та других салонів-партнерів Білайн, де за наявності у вас паспорта, вам за кілька хвилин актівують нову SIM карту з колішнім номером, а стара SIM карта автоматично заблокується.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: