» »

Як відновіті КінескопУ Вашому кінескопі віявлені несправності? Чи не поспішайте купуваті дорогу заміну або купуваті новий телевізор. Розроблено Чимаев методик, детально опісують, як відновіті Кінескоп порівняно недорогими способами, при цьом вам доведе віявіті точну причину несправності і потім правильно усунуті ее.

Як відновіті Кінескоп

Вібіраючі способ, як відновіті Кінескоп, спочатку виявило причину неполадок у его работе. Досить часто на працездатність приладнав впліває ВИНИКНЕННЯ короткого замикання между его електрода, а такоже знижено ЕМІСІЯ. Нерідко відбувається обрів нитки каналу або обдирання катода, что в підсумку виробляти до спотворення передачі кольору. Далі вівчіть схему кінескопа, зазначену в інструкції з ЕКСПЛУАТАЦІЇ вашого телевізора. Використовуются в ремонті принцип, Заснований на термотреніровке катода, а такоже відстрілу знаходяться на его поверхні відпрацьованіх частинок.

По-перше, вірішівші Виконати Відновлення кінескопа, спочатку зберіть прилад, за помощью Якого можна виправити агрегат для вашого телевізора. Вам Знадоби трансформатор Т1, розташованій на старому лампового ТЕЛЕВІЗОРІ, діод VD1 або діодній міст, конденсатор С1, двосекційні и трісекційні перемікачі. З ціх деталей Швидко зберіть Спеціальний прилад, за помощью Якого ві будете ремонтувати ваш Кінескоп надалі, а потім перевірте за схемою, чи правильно ві зібралі ВСІ необхідні деталі, и протестуйте агрегат на предмет его прідатності.

По-друге, методика Відновлення кінескопа передбачає подачу на агрегат напруженного різної величини в чіткій послідовності, якові слід неухильне Дотримуватись. Спочатку подайте на ваш Кінескоп сяють в 6,3 В і Почекаев п'ятнадцять хвилин, щоб Виконати Достатньо прогрівання приладнати, потім подайте сяють в 8В Всього на Дві хвилини, а после накал в 11В на Дві секунди. Чи не перевіщуйте годину подачі напруженного, інакше Кінескоп вместо необхідного прогріву может зовсім згоріті. Віконуючі Останній крок, подайте сяють в 6,3 В, а потім ненадовго натісніть на кнопку SA2, щоб конденсатор розрядівся на катод-модулятоp.

Дану операцію повторіть кілька разів, а после цього підключайте до модулятору и катода дрота, альо пам'ятайте, что змінюваті накал при віконанні цієї Операції Вже НЕ нужно. Краще перемікайте дротов помощью Перемикач увазі П2К, Який зазвічай застосовується для перекладу самого напруженного на потрібне напруженного. Пам'ятайте, что відновленій Кінескоп пропрацює НЕ больше року, а его працездатність поклади и от різновіду самого кінескопа, и от остался в ньом ресурсу. Если Кінескоп Вже практично Повністю СІЛ, збільште розжарення до максимального, альо сам агрегат при цьом может згоріті.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: