» »

Як відновіті номер на билайнВтратили номер Білайн, Ви завжди можете его відновіті без будь-яких проблем. Деякі складнощі могут вінікнуті в тому випадка, ЯКЩО сім-карта буде оформлена на іншу людину.

Як відновіті номер на билайн
Вам Знадоби
  • Паспорт.

Для качану слід Розглянуто сітуації, в якіх допускається Відновлення втраченого номера. До таких СИТУАЦІЙ можна Віднести ВТРАТИ сім-карти, а такоже Блокування телефонного номера на увазі его трівалу неактівність. Если ж телефонний номер БУВ заблокованості з вашої вини (Порушення визначеного пунктом договору), его Відновлення буде неможливим. Що потрібно для того, щоб повернути номер Білайн?

Відновлення телефонного номера Білайн, оформленого на Ваші дані. Щоб відновіті оформлень на вас номер, вам нужно відвідаті найближче до вас офіс оператора стільнікового зв'язку Білайн. Плануючі відвідування, не забудьте взяти з собою паспорт, так як ВІН Знадоби вам для ініціалізації власника телефонного номера. Відвідавші офіс, зверніться до співробітніка Білайн з Проханов Відновлення номера. Если така процедура можлива, вам буде надано нову сім-карта, з чіннім на ній старимо номером.

Відновлення телефонного номера Білайн, оформленого на іншу людину. СЬОГОДНІ нерідкі Такі випадка, коли абонент корістується телефонним номером, оформленим на іншу особу. Если ві ВТРАТИ доступ до телефонного номеру в такій сітуації, ві зможете відновіті его Тільки в тому випадка, ЯКЩО в офіс оператора стільнікового зв'язку звернеться власник номера за договором. При зверненні, ВІН такоже зобов'язаний пред'явити паспорт співробітнікові Білайн.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: