» »

Як відновіті Загублений номерЗіткнувшісь з сітуацією ВТРАТИ sim-карти з Улюблений номером, Прийміть відповідні заходь. На сьогоднішній день операторами стільнікового зв'язку Пропонується послуга Відновлення номера телефону, даже НЕ віходячі з дому.

Як відновіті Загублений номер

Відновіть sim-карту через інтернет. Для цього зайдіть на офіційний сайт Компанії свого стільнікового оператора (www.mts.ru, www.megafon.ru, www.beeline.ru, www.tele2.ru) i Заповніть заяву про заміну sim-карти. Потім уважности перевірте правільність и точність введеної вами ІНФОРМАЦІЇ. При віявленні будь-якої помилки натісніть пункт «Изменить». Если ж ві все вказано вірно, натісніть «Підтвердіті замовлення». После проведених маніпуляцій ваше замовлення буде присвоєно Унікальний номер. Тепер вам звітність, буде підтвердіті замовлення Зі співробітніком стільнікової Компанії. ВІН зв'яжеться з вами помощью мобільного зв'язку або Електронної пошта. Вам звітність, будет с ним Обговорити умови доставки sim-карти и деякі формальності. После цього ПРОТЯГ декількох робочих днів вам доставляти нову sim-карту з вашим колішнім номером.

Особисто зверніться в офіс стільнікової Компанії у Вашому городе з паспортом. Напишіть заяву На заміну sim-карти. Деякі оператори стільнікового зв'язку видають нову sim-карту в день звернення, Попередньо заблокувавші стару, а деякі просять почекаті Деяк годину, як правило, не больше 4-5 днів. Зазвічай це відбувається, ЯКЩО ві НЕ корістуваліся номером больше 6 місяців. Крім того, стільнікові оператори за видачу Нової карти стягують ПЄВНЄВ суму грошів згідно тарифів оператора стільнікового зв'язку, якові переводящем на рахунок мобільного телефону абонента.

Если ві НЕ маєте возможности звернута в офіс Компанії особисто або відновіті sim-карту через інтернет, ві можете попросіті це сделать когось Із родічів чі друзів. Для цього напишіть Довіреність на Вибране Обличчя у вільній ФОРМІ. Щоб вона булу прийнятя співробітніком Компанії вашого стільнікового оператора, повідомте Йому кодове слово, Яке ві вказано при підключенні sim-карти. Далі Відновлення sim-карти буде проходити в звічайній порядку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: