» »

Як вибрати антенний підсилювачЯк вибрати підсилювач. У зонах невпевненого прийому телевізійного сигналу Користувач доводитися вжіваті ЗАХОДІВ для Поліпшення якості звуку и зображення своими силами. Одним з можливіть РІШЕНЬ Такої проблеми может стать Використання антенного підсілювача. У умів далекого прийому такий Пристрій в більшості віпадків виробляти до суттєвого Підвищення якості зображення. При віборі антенного підсілювача ВАЖЛИВО мати уявлення про его возможности и прінціпі Дії.

Як вибрати антенний підсилювач

Для Впевнений прийому телевізійного сигналу підсилювач винен пріпускаті установку на відстані, максимально близьким до приймальні антени. При цьом харчування має подаватіся по коаксіальному кабелю фідера через відповідну розв'язку.

Переконайся, что антенний підсилювач має можлівість Підключення адаптера (блоку живлення) потужністю до 10 Вт Це особливо ВАЖЛИВО при підключенні підсілювача до телевізійніх пріймачів імпортного виробництва.

Зверніть уваг на коефіцієнт Посилення приладнав. При середній довжіні кабелю до 25 м з урахуванням можливіть ВТРАТИ и загасання сигналу слід вібіраті Пристрій з Посилення 25-35 дБ. Если коефіцієнт Посилення Зайве великий, а антена погано УЗГОДЖЕНО з кабелем, на екрані Приймальна пристрою буде суцільна пульсація.

З'ясуйте, Який рівень ВЛАСНА шумів антенного підсілювача. Ця характеристика винна буті істотно нижчих уровня власного шуму телевізійного приймач.

Для прийому мовлення в метровому діапазоні Вибирайте антенний підсилювач типу УТДІ-1, розрахованій на 12 каналів. ВІН має вбудований блок живлення, розрахованій на 220 В. Коефіцієнт Посилення сигналу пристрою становіть не менше 12 дБ.

При вікорістанні пріймачів, что Забезпечують мовлення в дециметровому діапазоні, Вибирайте Спеціальний підсилювач ДМВ. Встановлюваті его звітність, безпосередно на щоглі телевізійної антени. Маючі коефіцієнт Посилення в 14 дБ, такий Пристрій может Впевнена посілюваті сигналі 20-40 каналів.

Одним з параметрів, что мают значення для Посилення сигналу, є діаметр ізоляції кабелю. Если довжина фідера зниженя істотна, використовуются при підключенні підсілювача кабель з найбільшім діаметром по ізоляції. Антену підсилювач дозволяє застосовуваті фідері Великої Довжина, что за відсутності підсілювача прізвело б до послаблення сигналу до уровня, что НЕ дозволяє прійматі якісний сигнал.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: