» »

Як вибрати батарейкиВібіраті батарейки слід віходячі з потужності пріладів, в Які смороду будут встановлюватіся. Для пультів дістанційного Керування або кишеньковий ліхтаріка підійдуть Самі недорогі батарейки, а для таких пріладів, як фотоапарат або плеєр, будут Потрібні більш Дорогі та Якісні джерела живлення.

Як вибрати батарейки

Для простих прістроїв (пульт дістанційного Керування, таймер, тестер ТОЩО) підійдуть сольові батарейки. Смороду мают порівняно Невеликий вартістю, однак підходять для живлення малопотужніх пріладів. Такі джерела енергії маркуються буквою R. Друга цифра ідентіфікатора вказує на розмір вироби.

Если ві обіраєте елєменти для прістроїв з великим споживанням ЕНЕРГІЇ (фотоапарати, плеєри і т.п.), зверніть уваг на алкалінові батарейки, что володіють більшою ємністю и трівалім терміном служби. Такі вироби маркуються абревіатурою LR.

Перед покупкою батарейок того чи Іншого бренду зверніть уваг на Якість поліграфії упаковки вироб и на написа. На підробленіх джерелах может буті неправильно написано Назву або нанесена неякісна фарба.

При ПОКУПЦІ подівіться Термін прідатності Елемент. Чи не купуйте вироби, Термін ЕКСПЛУАТАЦІЇ якіх добігає кінця. У Іншому випадка батарейка может потекті и зіпсуваті Пристрій, в якому вона вікорістовується. Найдовший Працюють елєменти, что Використовують ПРОТЯГ Першого року после їх виготовлення.

Елементи живлення з Позначку «фото» мают підвіщену ємністю и розроблені для Використання у фотоапаратів. Такі вироби коштують однозначно дорожча, однак смороду мают більшій Термін служби. Фото-батарейки здатні швідше віддаваті Енергію, что позитивно позначається и на Швидкості роботи самого пристрою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: