» »

Як вибрати зовнішній дискВінчестер, что находится всередіні системного блоку комп'ютера - це звичних картина. Прот Буває, что нам нужно Багато місця для роботи, а місця то и НЕ вістачає. Особливо відчутна нестача місця у ноутбуків з нетбуками. Що робити? Диски CD и DVD невідь Надійні, флеш-карт не забезпечать Великої місткості, про дискетах же и Говорити НЕ Варто. А від зовнішній Вінчестер - відмінний вариант. На ньом и можна зберігаті фали, документи, фільми, Які пока не Потрібні, альо могут знадобітіся.

Як вибрати зовнішній диск

Плюсів у зовнішніх дисків маса - можлівість Підключення до різніх комп'ютерів, зручність Підключення помощью USB або через FireWire, можлівість Підключення зовнішніх дисків до КПК. А Недоліки? Куди ж без них. Є один найголовнішій - ШВИДКІСТЬ доступу до зовнішнього диску через USB невелика, что Дещо ускладнює роботу з ним.

Вібіраючі зовнішній диск, зверніть уваг на ті, Якими смороду бувають. Є настільні Зовнішні диски и портативні. Портативні Менш місткості (40 Гб в Середній), чем настільні, менше в розмірах и у них менше функцій. Зато їх компактність и зручність роботи з ними покрівають деякі їхні Недоліки в порівнянні з настільнімі дисками. Портативний зовнішній диск - оптимальний вибір для власніків нетбуків, ноутбуків и КПК. Настільні Зовнішні диски мают можлівість делать резервні копії дисків, смороду мают однозначно більшою ємністю и підходять для власніків настільніх ПК, незважаючі на ті, что коштують смороду, безсумнівно, дорожча портативність.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: