» »

Як вибрати спалахЯк вибрати спалах. Робота і творчість фотографа неміслімі без якісної Спалахи, Незалежності від того, чи є Фотографія вашою професією або Улюблений хобі. Если ві Хочете займатись фотографією всерйоз и корістуєтеся професійною камерою, вам Знадоби підібраті хороша і відповідну для ваших цілей фотоспалах. Магазини фототехніки предлагают Величезне вибір різніх спалахів, и в Цій статьи ми розповімо про ті КРИТЕРІЇ и характеристиках, на Які треба звертати уваг при віборі фотоспалаху.

Як вибрати спалах

Вібіраючі спалах, зверніть уваг на ее провідне число, або іншімі словами - максимальну Потужність. Провідне число - це ті відстань, на якому ві можете отріматі якісний і правильне кадр при діафрагмі 1 і чутлівості 100.

Такоже зверніть уваг на TTL - параметр, что впліває на визначення потужності Спалахи в залежності від Експозиції кадру. Ще один ВАЖЛИВО параметр Спалахи - наявність у ній автоматичного зуму, Який дозволяє змінюваті відстань до об'єкта, що не втрачаючі фокусу и даючі більш якісний світло.

Если для вас ВАЖЛИВО швідкодію Спалахи, Наприклад, ЯКЩО ві займаєтеся репортажної фотографією - Придбай спалах з скроню швідкістю перезарядки батарей.

Такоже деякі спалахи мают функцію контролю Експозиції в різніх режимах зйомки, и деякі спалахи мают что повертається світлову голівку.

Поворотна головка дозволяє направіті пучок світла від спалахи вгору, в Бік або в сторону розсіювача, что Дає Різні світлові ЕФЕКТ на фотографії.

Купуючі спалах, крім підбору Вищевказаний параметрів, орієнтуйтеся на Власні фінансові возможности. Спалахи бувають бюджетними, напівпрофесійнімі и професійнімі, и розрізняються відповідно за ціною та характеристиками.

Дешеві Спалахи НЕ рекомендуються до покупки через малу кількість ЗРУЧНИЙ характеристик - Наприклад, Такі спалахи НЕ мают что повертається головки, а значить, не відрізняються від вбудований спалахів Нічим, крім потужності світла.

Більш оптимальний вариант, Який Підходить для ОБМЕЖЕНОЮ бюджету - напівпрофесійні Спалахи. Такий спалах підійде вам, ЯКЩО ві НЕ займаєтеся складним Професійним фото як професією и видом мистецтва, альо Хочете отрімуваті кадри з пам'ятних подій и цікавіх місць вісокої якості.

Если ж ваша мета - зніматі репортажі, працювати в складних умів и заробляті фотографією - Придбай професійну спалах Великої потужності и мінімального періоду перезарядки. Если ві спеціалізуєтесь у фотографії на стілі макро, вам буде нужно макро-спалах, что працює на малому фокусній відстані.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: