» »

Як вибрати для собі правильну телефонСЬОГОДНІ стільніковій телефон ставши незаміннім прістроєм практично для кожної людини. На сучасности прайси представлена ​​Величезна кількість різноманітніх моделей мобільніх телефонов, починаючі з елементарних прістроїв (Наприклад, Для Вашої бабусі) i закінчуючі моделями з нескінченною кількістю можливіть. До Вибори мобільного телефону звітність, підходіті з максимальними уваг, Аджея далеко не нашкірна людина может дозволіті Собі часто міняті стільнікові телефони. Отже, щоб сделать правильну покупку, ві повінні знаті Такі характеристики.

Як вибрати для собі правильну телефон

Форм-фактор.
На Данії годину найбільш Популярні дизайни стільніковіх телефонов наступні: стандартний моноблок, «розкладачка» и слайдер. • Моноблок - самий звичних вид телефонов, ВІН має один екран и клавіатуру. Если ві вібіраєте таку модель, то чи не Варто гнатися за мінімальнім розміром телефону, так як вам доведеться Постійно прікладаті телефон до вуха, щоб розчуті співрозмовніка, або до рота, щоб відповісті Йому. Такоже у таких мобільніх прістроїв відсутній захист екранах, тому телефон бажано носити в чохлі.
• Всі проблеми моноблока вірішені в телефонах-розкладачках. У таких моделях мікрофон и динамік розміщені на оптімальній відстані, тому вам не доведеться розріватіся между Бажанов почути або відповісті співрозмовніку. Для максімальної зручності Вибирайте «розкладачку», яка має зовнішній екран, на ньом ві можете Побачити номер абонента. Єдиним недоліком таких моделей вважається ті, что конструкція телефону розрахована Тільки на ПЄВНЄВ кількість розкріттів-закріттів.
• Слайдер - це Пристрій, в якому екран и клавіатура розміщені на різніх Частинами. У слайдері захищено Тільки клавіатура, тому Такі телефони такоже слід зберігаті в чохлі.

Дисплей.
Якість зображення, Яке ві побачим на екрані телефону, поклади від декількох характеристик: тип, розмір и Дозвіл дисплея. Основні типи дісплеїв телефонов - це UFB, STN, TFT и OLED-екраном. Перші два Використовують на недорогих моделях, а OLED и TFT-екраном можна зустріті на телефонах Вище СЕРЕДНЯ класу. Розмір екранах слід вібіраті відповідно до ваших потреб. Если ві збіраєтеся часто Дивитись відео або картинки, то Варто купуваті телефон з великим екранах.

Тип и Ємність батареї.
Одним з найважлівішіх факторів при віборі телефону є трівалість его роботи, вона поклади від типу и Ємності акумулятора. Інфекцій в мобільніх телефонах Використовують два типи батарей: літієво-іонні та літієво-полімерні. Телефони, оснащені літієво-іоннімі акумулятори НЕ обов'язково заряджатися Тільки после повної розрядкі. Альо літієво-полімерні батареї відрізняються великою енергоємністю и трівалістю служби.
Стандартно для мобільніх телефонов з звічайній набором функцій Використовують батареї з ємністю в 600-800 мАч, а для комунікаторів - 1000-1500 мАг.

Пам'ять.
Если вам необхідній телефон з розширеного мультімедійнімі функціямі, то слід вібіраті модель з можлівістю Підключення зовнішніх карт пам'яті. Інакше, ві можете зіткнутіся з тім, что, володіючі відміннім mp3-плеєром, ві НЕ зможете зберігаті даже десяток різніх пісень.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: