» »

Як вибрати и купити навушники-краплинкамиНавушники-краплинками створені для забезпечення максімальної звукоізоляції и Поліпшення звуку помощью спеціальної технології Звуковий герметізації. На Відміну Від звічайній вкладішів дані навушники Забезпечують Краща якість відтворення, Яке, однак, поклади и от характеристик вироби.

Як вибрати и купити навушники-краплинками

Перевага «крапельок»

Навушники-краплинками отримай свое Поширення Завдяк вісокій якості звуку, часткової Блокування сторонніх шумів и високого уровня портатівності. Такі Пристрої Використовують аудіо-інженерамі и професійнімі музикантами, віступаючімі на сцені.

Вибір навушників

Вибір навушників слід Проводити віходячі з бюджету и характеристик, Які необхідні для якісного прослуховування музики. Багато в чому їх Параметри и вікорістовувані технології будут залежаться від цінового діапазону. У більшості віпадків можна найти вироби вартістю до 1500 р., Протей Професійні «краплинками» могут досягаті за вартістю більш 15 000 р.

Зручність Використання

При підборі навушників слід звернути уваг на тип насадки, Який найбільше підійде под Розміри вашого вуха. Деякі Виробники предлагают на вибір в комплекті кілька Розмірів накладок, Які допоможуть Забезпечити Максимальний комфорт відповідно з форми I розміром вушного каналу. Если навушники будут незручно во время шкарпетки, спостерігатіметься відсутність звукоізоляції и вінікаті переважання високих частот через вітік Повітря з вуха. Залежних від форми розрізняють насадки з частковий або повний посадкою. Такоже деякі елєменти могут віготовлятіся з пластику, сілікону або ПВХ. Найбільш відповідні накладки будут надійно зафіксовані у вусі и забезпечать максимально хороше звучання.

Характеристики

Вибравши навушники відповідно до уровня зручності, звітність, вивчити характеристики, Які зазвічай друкуються на задній стороні упаковки. Самперед звітність, звернути уваг на ДІАПАЗОН звучання, середнє Значення Якого может варіюватіся в межах від 18 до 20000 Гц, прот Професійні навушники могут мати Інтервал, что досягає 60000 Гц, что говорити про Потужність вироби и якості его дінаміків (драйверів).

Іншим ВАЖЛИВО параметром «крапельок» є чутлівість, яка винна досягаті не менше 100 дБ для якісніх навушників. Зверніть уваг на Опір пристрою, Який зазвічай становіть 32 Ом. Навушники з 16 Ом володіють віщою акустично потужністю, тоб смороду є більш гучно, что может сподобатися Деяк меломанам. Для роботи на студіях вібірають вісокоомні навушники, Які дозволяють отріматі більш тихий, альо якісний звук.

Прот, відібравші кілька моделей, перевірте їх звучання и зручність Використання. Такоже НЕ слід розраховуватися на ті, что навушники, Які коштують дорожча, прослужать однозначно довше, чем їх дешеві аналоги. Термін служби вказується на упаковці и в СЕРЕДНЯ є пріблізно однаковим для всіх моделей з подібними технічними параметрами.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: