» »

Як вибрати номер телефонуІноді Обставини змушують Прийняти решение про зміну номера свого мобільного телефону. Щоб НЕ вірушаті в офіс оператора стільнікового зв'язку и НЕ міняті свою SIM-карту, скорістайтеся услуг Вибори и Зміни номера через інтернет або по телефону.

Як вибрати номер телефону

Если ві є абонентом «Білайн», скорістайтеся услуг «Номер на вибір». Перейдіть на сайт www.beeline.ru и відкрійте черзі розділи «Мобільний зв'язок», «Послуги», «Телефонний номер та контакти» и «Номер на вибір». Вам буде запропоновано вібрато будь-який вподобання вам номер и Изменить на нього існуючій. ВАРТІСТЬ послуги залежатіме від типу номера (федеральний або прямий) i кількості Однаково цифр в ньом.

Если ві корістуєтеся услуг «Мегафон», для Вибори номера зателефоном в Абонентське службу 0500 Зі свого мобільного телефону або за номером 502-55-00 з Міського, и скажіть оператору про свое бажання Изменить номер. Вам нужно буде повідоміті свои Паспортні дані, после чего оператор запропонує вам вібрато номер и здійсніті заміну. ВАРТІСТЬ послуги залежатіме від потокового тарифного плану, типу нового номера, а такоже кількість повторювання у ньом цифр.

Если ві є абонентом стільнікового оператора «МТС», зателефоном за номером 0890 або 8-800-333-0890 и повідомте оператору про ті, Що ви Хотіли б Изменить номер. После ідентіфікації власника за паспортними Даними або кодовому слову, оператор запропонує вам вібрато номер и Виконати заміну. ВАРТІСТЬ послуги залежатіме від типу вибраному | номером, кількості Однаково цифр І тарифного плану, на якому здійснюється заміна.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: