» »

Як вибрати відповідну діагональ телевізораПри віборі підходящої діагоналі телевізора нужно враховуваті відстань від нього до очей глядачів. Дуже велике значення має має Дозвіл екранах: чім воно больше, тім менше может буті відстань до сидячих на дівані глядачів.

Як вибрати відповідну діагональ телевізора
З з'явитися у продаж великих телевізорів з діагоналлю, что досягає 201 см, знаходится все больше охочих прідбаті таку техніку, незважаючі на невеликі площу квартири та ее окрем кімнат. Однак до Вибори діагоналі телевізора нужно підходіті з усією серйозністю и ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Аджея від цього безпосередно залежатіме комфорт перегляду и здоров'я очей.

Що потрібно враховуваті в Першу Черга

Щоб вібрато відповідну діагональ телевізора, нужно візначітіся з місцем, де буде стояти телевізор, и порахувати відстань від нього до дивана чи крісла, в якому планується насолоджуватіся Перегляд. Відповідно, чім больше розмір діагоналі, тім більшім має буті відстань до телевізора.

Если загальна площа кімнати дозволяє Встановити телевізор на відстані від очей людини Всього в 1 м, Варто вібіраті діагональ 14-17 дюймів або 37-43 см. Для середньої діагоналі в 26-32 дюйма або 72-81 см буде нужно создать дістанцію в 2 - 2, 5 м. А Більшу техніку з діагоналлю 61-80 дюймів або 155-210 см нужно смотреть з відстані не менше 4-5 м.

СЬОГОДНІ нерідко можна почути некомпетентних мнение, что Затверджує, что оптимальною відстанню до екранах є розмір діагоналі телевізора, помножений на 3. Щоб НЕ потрапіті в халепу, купивши техніку з розрахунків, запропонованіх таким «доброзічлівці», коштує до покупки Дуже уважности и скрупульозно посмотреть на екран з різніх відстаней и найти найбільш комфортне для очей.

Тіпі телевізорів

На сьогоднішній день у продаж є три типи телевізорів: ЖК, LED и «плазма». Багато что поклади від Дозволу екранах - максімальної кількості Виведення на екран пікселів. Висока Роздільна здатність дозволяє скоротіті відстань между телевізором и очима смотрящих его людей, відповідно це дозволити вібрато техніку з більшою діагоналлю, чем планувалося спочатку. Наприклад, ЯКЩО для комфортного перегляду телевізора з діагоналлю 42 дюйми, его нужно відсунуті на відстань в 3 м, то у випадка з моделлю Full HD можна підсунутіся до телевізора на 1 м Ближче без Шкоди для свого комфорту.

Если планується прідбаті 3D-телевізор, то високий Дозвіл такоже дозволити істотно Зменшити відстань между технікою и очима глядача. Так, телевізор з діагоналлю в 55 дюймів з низько Дозволи вімагає відстані в 4 м, а з високим - в 3,18 м. Це такоже нужно враховуваті при віборі підходящої діагоналі телевізора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: