» »

Як вибрати програвачНастав тієї годину, коли CD и DVD-диски Повністю вітіснілі всім колись звічні відеокасеті формату VHS. Як правило, DVD-програвачі є невід'ємною Частин будь-якого будинку або квартири. Популярність ціх прістроїв віклікало скроню Якість зображення и різке Падіння ЦІН з рокамі.

Як вибрати програвач
Вам Знадоби
  • Точне знання необхідніх параметрів майбутнього DVD-плеєра.

Як вибрати програвач
Вибір DVD-плеєра Варто Почати з перевіркі роз'ємів на Вашому ТЕЛЕВІЗОРІ. Переконайся, что у вашого TV є гнізда "тюльпани", "SCART", "S-Video" або "HDMI". При ПОКУПЦІ плеєра зверніть уваг на ті роз'єми, Які є у Вашому ТЕЛЕВІЗОРІ.

Як вибрати програвач
Такоже зверніть уваг на діагональ телевізора. Чім менше діагональ, тім Дешевше можна прідбаті DVD-плеєр. Запітаєте чому? Відповідь Дуже проста: дорожчі плеєри здатні Виводити на екран більш скроню Якість. Если у вас телевізор з діагоналлю до 25 дюймів, то чи не Варто наглядаті DVD-плеєр Вище Ціни в 1500 руб. Альо ЯКЩО у вас "LCD" або "плазма" з діагоналлю прежде 27-29 дюймів, то є сенс вібрато плеєр вісокої цінової категорії. Майте на увазі, что перевіряті DVD-плеєр краще в цьом ж магазині на ТЕЛЕВІЗОРІ, схожим за параметрами з вашим.

Як вибрати програвач
Варто відзначіті, что до вісокої якості зображення Цілком можна Додати відмінну Якість звуку. Щоб Повністю насолодітіся ним, звітність, прідбаті звукову апаратуру. Найчастіше, в комплекті з DVD-плеєром Йде набор пятиканального звуку (звукові колонки). Така покупка економічно Вигідна - ві отрімуєте 2 в 1.
Такоже в комплекті может йти підтримка караоке. Для тих, хто любити співаті - це безпрограшній вариант. У сегменті DVD-плеєрів з караоке найбільш пошірені МОДЕЛІ фірм "Samsung" і "LG".

Ще одним позитивним (Додатковий) фактором є наявність Функції запису дисків. Запис відбувається безпосередня з телевізора, як у застаріліх VHS-плеєрах. Ціна DVD-плеєра за наявності цієї Функції: практичніше не змінюється.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: