» »

Як вибрати розмір телевізораЕсли ві вірішілі прідбаті новий телевізор, то перше, Про що ви задумаєтеся - це розмір екранах. Дійсно, діагональ екранах має визначальності значення для комфортного перегляду телевізора.

Як вибрати розмір телевізора

Щоб правильно вібрато розмір телевізора для будинку, Який может мати діагональ від 15 до 60 дюймів и больше, нужно знаті Розміри приміщення, в якому буде встановлений телевізор, а такоже розташування меблів у кімнаті. Крім того, відразу подумайте, буде телевізор вісіті на стіні, або стояти на підставці.

Если ві добре там майбутнє розташування телевізора в кімнаті, ві можете розрахуваті діагональ его екранах, грунтуючись на відстані від телевізора до місця, Звідки ві будете Дивитись его. Діагональ телевізора нужно підбіраті, грунтуючись на особистому спрійнятті телевізійного зображення, альо ЯКЩО для вас це скрутно, скорістайтеся пробачимо радою: відстань від екранах до очей має дорівнюваті 5 діагоналях екранах. Іншімі словами, ЯКЩО відстані від дивана до стіні, на якій буде вісіті телевізор, дорівнює 4 метрам, то оптимальний розмір екранах у вашій сітуації буде 81см або 32 дюйма.

Як вибрати розмір телевізора
Такоже, ві можете скористати пріблізною таблицею, щоб підібраті розмір телевізора (дів. Малюнок):

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: