» »

Як вибрати Супутникове обладнанняЯк вибрати супутникове обладнання. Основними достоїнствамі супутникового телебачення є висока Якість прийнятя сигналом и наявність великого числа доступних для перегляду каналів. Чи не дивно, что Багато росіян заміслюються про придбання комплекту обладнання для прийому супутникових каналів.

Як вибрати Супутникове обладнання

Вибір комплекту супутникового обладнання почніть з Вивчення списку Операторів, что транслюють Супутникові канали. Це могут буті Такі оператори як «НТВ-плюс», «Триколор ТВ», «Радуга ТВ», «Оріон Експрес», Platforma HD та Інші. У шкірного варіанту є як плюси, так и Мінуси. Самим недорогим и Поширеними є пакет каналів від «Триколор ТВ» - ВАРТІСТЬ річної подписка становіть Всього 600 рублей. Альо слід враховуваті, что ціна комплекту обладнання для прийому каналів цього оператора завіщена и обійдеться вам, з установкою, в РАЙОНІ 10 тисяч рублей. Устаткування для прийому каналів других Операторів Дешевше, альо ВАРТІСТЬ подписка у них набагато Вище.

Купуючі обладнання для прийому супутникових каналів, які не беріть антени маленького діаметру. Наприклад, ЯКЩО для прийому сигналу «Триколор ТВ» й достатньо антени діаметром 55 см., візьміть 90-сіантіметровую. Це гарантує вам впевнений прийом в будь-яких погодніх Умова - Наприклад, при проходженні сильного грозового фронту. Маленька «тарілка» в таких розумів працює погано, зображення на екрані розсіпається на квадратики або зовсім пропадає.

Вібіраючі ресивер (супутниковий приймач), зверніть уваг на ті, Які кодування ВІН «розуміє». Обов'язково винен буті слот для Підключення спеціальніх карт, что дозволяють прійматі сигнал в тій чи іншій кодуванні. Наприклад, ЯКЩО ві корістуєтеся ресивером для прийому каналів «Триколор ТВ», то ві зможете переглядаті и «НТВ-плюс», вставити в слот ресивера модуль, что підтрімує кодування Viaccess. Оскількі Обидва оператора віщають з одного супутника (для європейської Частини России), ві легко зможете прійматі відразу Обидва сигналу. При цьом базовий пакет «Тріколора» - основні федеральні канали - ві можете Дивитись абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Чім больше на ресівері слотів, тім до більшої кількості Операторів ві можете підключітіся.

Если ві вібіраєте ресивер з великою кількістю вбудований кодування, вам доцільно прідбаті поворотної антени. У цьом випадка ві легко зможете переходіті від одного супутника до Іншого. Если супутники розташовані у відносній блізькості, на нерухомій антені могут буті встановлені кілька конверторів (приймальний головок). Діаметр антени в цьом випадка винен буті не менше 90 см.

Існують ресівери з жорсткий диск, что дозволяють НЕ Тільки запісуваті Популярні вами фільми и телепередачі, альо и делать це в автоматичності режімі. Даная функція дозволити вам не залежаться від Сітки мовлення - ві можете налаштуваті ресівер на запис цікавлять вас фільмів и телепередач и переглянути їх пізніше, у Зручний для вас годину. Є МОДЕЛІ, что дозволяють Дивитись один телеканал и в цею ж годину запісуваті Інший. Корисностей опцією Є І наявність USB-вихід, что дозволяє запісуваті сигнал, что пріймається на комп'ютер.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: