» »

Як вибрати супутникову тарілкуЯк вибрати супутникову тарілку. Установка супутнікової тарілкі дозволяє даже сільським жителям переглядаті в ціфровій якості значний кількість вітчізняніх и зарубіжніх каналів. Альо для того щоб зловити сигнал від супутника, недостатньо, щоб между ним и пріймаючої тарілкою Не було ніякіх Перешкоди. Праворуч в тому, что для прийому шкірного окрем супутника Підходить Тільки Певний тип тарілкі. Кілька корисних порад допоможуть НЕ розгубітіся в різноманітті товарів и вібрато відповідну модель.

Як вибрати супутникову тарілку
Вам Знадоби
  • - інтернет-магазин супутникових тарілок;
  • - салон з продажу супутникового обладнання.

Чім больше розмір тарілкі, тім дорожча вона коштує. Если ві Хочете прідбаті тарілку для прийому вітчізняніх каналів НТВ Плюс и Триколор (супутника Eutelsat W4), то Придбай модель діаметром від 60 сантіметрів.

Для налаштування на супутники Hot Bird и Sirius віберіть тарілку з діаметром не менше 90 сантіметрів. Щоб Дивитись зарубіжні канали, что Надаються системою Astra, купите Пристрій, діаметр Якого не менше 1.8 метрів.

При ПОКУПЦІ тарілкі віддайте ПЕРЕВАГА таким прилаштувати, в якіх центральна антена (конвертор) розташована НЕ посередіні диска, а зміщена до его краю. Таке розташування дозволяє кріпіті Супутникові тарілкі в більш вертикальному положенні, что перешкоджає ВИНИКНЕННЯ Калюжа и полою усередіні диска.

Віберіть МОДЕЛІ, зроблені з алюмінію, так як тарілка з цього матеріалу має невеликі Вагу и одночасно стійка до Ураження іржею. Поскідайте Пристрої з пластика, так як смороду могут тріснуті через перепад температур, и Зі Сталі, ТОМУ ЩО Такі тарілкі мати занадто велику Вагу. Если диск МОДЕЛІ має вм'ятини, то краще відмовтеся від покупки, ТОМУ ЩО Такі дефекти погіршать Якість сигналу.

При ПОКУПЦІ Врахуй, что існує два типи підвісок (власніків) для тарілок - азімутні и полярні. Азімутальні кріплення нерухомі, а полярні мают можлівість міняті Напрям тарілкі за рахунок вбудований моторчика и Рухом Сполука. Звічайній, Супутникові тарілкі з іншим варіантом підвісок коштують дорожча, чем Пристрої з Азімутная Тримач.

Пристрій з нерухомости з'єднанням віберіть у тому випадка, ЯКЩО тарілка буде використовуват для Отримання сигналу Тільки від одного супутника. Модель, оснащена кріплення з моторчиком, Придбай, коли вам потрібна можлівість наводіті диск на Різні джерела сигналу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: