» »

Як вибрати телевізійний кабельПри віборі телевізійного кабелю ВАЖЛИВО знаті ті КРИТЕРІЇ, Які візначають его Якість и гарантують гарну роботу. За Якими ознакой вібрато Дійсно надійний кабель?

Як вибрати телевізійний кабель

Зверніть уваг на хвильовий Опір Воно винне становитися не менше 75 Ом, так як від нього покладів кількість Перешкоди. Кабелі, як правило, мают різній діаметр - 4 мм и 6 мм. Краще вібіраті кабель з більшім діаметром, так як ВІН впліває на захист від Перешкоди и спотворень.

Купуючі кабель, зверніть уваг на его ЗРІЗ. Телевізійний кабель Складається з центральної жили, кулі екранах - алюмінієвої фольги и зовнішньої ізоляції, что Виконує функцію захисту від Пошкодження. Если фольга взагалі відсутня, це прямим текстом говорити, что кабель неякісній и такий краще не брати. Крім того, фольга не винних відшаровуватіся, а наклеєна винна буті внахлест.

З Якого металу винна буті Зроблено центральна жила, єдиної думки немає. Більшість споживачів воліє Повністю мідний дріт, альо знавці стверджують, что провід Зі сплаву металів Виконує свои Функції нітрохі НЕ гірше, а коштує Дешевше. Найбільш Кращий Варіант: фольга забезпечен мідної опліткою, а ізоляція винна буті Дуже щільно до неї притиснути. Обшивка та фольга зменшуються ВТРАТИ сигналу на віпромінювання, тому Якість зображення буде віщою.

Вибирайте кабель з максимально щільною ізоляцією, щоб под неї НЕ потрапляла дощових вода, ЯКЩО антена ВСТАНОВЛЕНО на даху або на балконі. Если вода попал всередину, фольга буде руйнуватіся, а сам кабель Дуже Швидко таборі непригодна для Використання.

Розраховуючі метраж, Врахуй ВСІ спуски, підйомі Поверни и не забудьте Залишити Деяк кількість про запас на тій випадок, ЯКЩО вам Знадоби переставіті телевізор у квартирі. Заздалегідь подбайте про придбання якісніх роз'ємів и розгалуджувачів. Чи не використовуются Саморобні скрутки и спайки. Пам'ятайте, что від цього залежатіме и Якість зображення, и трівалість роботи кабелю.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: