» »

Як вивести зображення на телевізорЕсли у вас є телевізор, ві можете легко вивести зображення з комп'ютера на его екран. На ньом ЗРУЧНИЙ Дивитись фільми и фотографії, грата в ігри. Крім того, застосувались функцію Розширення екранах, ві зможете продовжуваті працювати на комп'ютері в тій годину, коли Ваші блізькі будут Дивитись кіно або фотографії.

Як вивести зображення на телевізор

Як вивести зображення на телевізор
Если ваш комп'ютер и телевізор мают роз'єм HDMI, то з'єднавші ЦІ Пристрої помощью HDMI кабелю, ві зможете НЕ Тільки вивести зображення на екран телевізора, а й Передат звук на телевізійні колонки. У меню телевізора слід вібрато Підключення Із зовнішнього джерела. Зазвічай це кнопка AV або Video на пульті телевізора. На комп'ютері, у властівостях екранах включите Виведення зображення в монітор. Если ві Хотіли б розшіріті екран, то віберіть «Розширення екран». Если зображення в ТЕЛЕВІЗОРІ НЕ появится, Переконайся, что виставленна Дозвіл екрана підтрімується телевізійнім приймачем.

Як вивести зображення на телевізор
Если в ТЕЛЕВІЗОРІ чі комп'ютері немає HDMI інтерфейсу, скорістайтеся звічайній VGA кабелем - зазвічай таким кабелем монітор підключається до комп'ютера. Поєднавші комп'ютер и телевізор, вам залиша Виконати ті ж Дії, что й у випадка Підключення помощью кабелю HDMI.

Як вивести зображення на телевізор
Если телевізор НЕ сучасний и в ньом немає даже VGA роз'єму, залішається Останній вариант - Підключення комп'ютера помощью кабелю S-Video. Підключівші комп'ютер помощью такого кабелю, вам слід найти сигнал, что Надходить з комп'ютера помощью налаштування каналів. На одній з частот ві виявило зображення, Яке передает ваш комп'ютер.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: