» »

Як Виводити балансДеякі абоненти Хотіли б мати можлівість всегда Бачити на своєму дисплеї стан балансу. Для цього звітність, вивести рядок стану Рахунку помощью СПЕЦІАЛЬНОГО номера (НЕ всегда безкоштовна, всі залежатіме від тарифів оператора).

Як Виводити баланс

Абоненти оператора "Білайн" можуть вивести свой баланс безпосередно на екран мобільного телефону Завдяк послузі "Баланс на екрані". Для цього нужно набраті команду * 110 * 902 #. После Підключення послуги на Вашому дисплеї з'явиться рядок, яка буде відображаті Залишок коштів на Вашому Рахунку. Актівація "Балансу на екрані" проводитися БЕЗКОШТОВНО, Абонентське плата становіть 50 копійок Щодня. Крім того, дізнатіся про стан Рахунку можна и с помощью короткого безкоштовна номера * 102 #.

Оператор зв'язку "МТС» не надає послугу Виведення балансу на дисплей телефону. Для того, щоб отріматі Відомості про рахунок, звітність, шкірного разу набіраті номер абонентської служби 0890, або номер (495) 7660166. Правда, Клієнти компании "МТС" можуть перевіріті свой баланс не Тільки помощью мобільного, а й за помощью "Інтернет-помічника ". Досить просто зайти на офіційний сайт "МТС", візначіті свое Місцезнаходження, а потім вібрато вкладку под назви "Інтернет-помічник". Крім цього, існує команда * 100 #. Вона такоже дозволяє дізнатіся свой баланс.

"Мегафон" надає два номери, за Якими можна отріматі інформацію про Залишок коштів на Рахунку: * 100 # та 0501. Дзвінкі за цімі номерами не таріфікуються (ЯКЩО, звічайній, ві НЕ перебуваєте в роумінгу). Перевіріті свой баланс такоже можна и по смс. Для цього нужно Відправити на номер 000100 ПОВІДОМЛЕННЯ, что містіть букву Б (рус) або B (лат).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: