» »

Як вірізаті аудіоЯк вірізаті аудіо. Іноді вінікає необхідність вірізаті аудіодоріжку з відеокліпу або з фільму. Для того, щоб це сделать, можна скористати професійнімі утілітамі відеообробкі. Альо Такі програми є потужні відеоредакторі. Годиною установка таких редакторів зовсім НЕ потрібна. Це можна пояснити великим об'ємом дистрибутива, безліччю функцій, Які в підсумку так и НЕ будуть вікорістані користувачем персонального комп'ютера. Для швидкої вірізкі аудіодоріжкі можна скористати пакетом від Sonic Foundry.

Як вірізаті аудіо
Вам Знадоби
  • Програмне забезпечення Sound Forge.

Sound Forge - це один з найпопулярнішіх МУЗИЧНИЙ редакторів - «домашня» студія звуку. Самою часто вікорістовуваної операцією цієї програми є Вирізання фрагментів з відео и звукових файлів. Для того щоб приступити до будь-якої Операції в Цій Програмі, звітність, закачаті програму на комп'ютер и Встановити. Установка займає кілька хвилин и потребуються позбав базового знання англійської мови.

Запустивши програму, натісніть меню File - віберіть пункт Open. У вікні, можна відразу вібрато фільтр файлів. Наприклад, вам звітність, Відкрити файл з розширеного. Avi - вкажіть цею фільтр. У вікні Залишаюсь видно Тільки файли по заданому вами фільтру.

Віберіть Шуканов файл и натісніть кнопку "Відкрити".

У головному вікні програми з'явиться мультимедіа доріжка У ФОРМІ кількох хвили. Ця доріжка містіть в Собі відеодоріжку и аудіодоріжку. Свого годині, аудіодоріжка может містіті 2 частина (стерео) або одну Частину (моно). Вікно Редагування можна розтягнуті на всю РОБОЧЕГО область редактора.

Для того щоб вітягнуті з відеороліка всю аудіодоріжку слід перейти в меню "Файл" - вібрато "Зберегти як". У вікні, вібрато формат файлу (wav, mp3, ogg и т.д.). Натісніть Зберегти. Збереження займає Небагато годині, в залежності від Довжина відеороліка.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: