» »

Як вірізаті вокал з пісніДля Вирізання вокалу Використовують Різні програми для роботи Зі звуком, однак Неможливо Повністю ВИДАЛИТИ его в домашніх умів. Весь процес видалений голоси з пісні грунтується на приглушених або відаленні частот в рамках звукового діапазону голосу співака.

Як вірізаті вокал з пісні
Вам Знадоби
  • Програми Sony Sound Forge або Adobe Audition.

Скачайте програму для роботи Зі звуком. Серед найпопулярнішіх Додатків Варто відзначіті Sony Sound Forge и Adobe Audition. Встановіть вподобання редактор, запустивши Інсталятор. Дотримуйтесь інструкцій, Які з'являтімуться на екрані.

Запустіть встановленного програму и відкрійте звуковий файл для Редагування помощью меню File - Open. После цього віберіть пункт Process - Channel Converter (для Adobe Audition аналогічне вікно віклікається через Stereo Imagery - Channel Mixer). Поексперіментуйте з цифровими значеннями, зазначенімі у вікні, щоб підібраті найбільш оптимальну ступінь приглушення вокалу Для Вашої пісні.

Для видалений доріжкі з голосом такоже можна скористати спеціальнімі плагінамі, Які Вбудовані в Adobe Audition и Sound Forge. При роботі з Audition, перейдіть в меню Effects - Stereo Imagey. У вікні поміняйте налаштування, щоб домогтись КРАЩИЙ звучання. Варто відзначіті, что залежних від пісні Значення параметрів будут варіюватіся. Строчка Extract Audio відповідає за розташування каналу вокалу в пісні. Налаштування Frequency Range візначає ДІАПАЗОН частот, в якіх знаходится голос Виконавця.

У списку можна вібрато попередні налаштування: Male Voice (чоловічий голос), Female Voice (жіночий голос), Bass (баси) i робота з ПОВНЕ спектром доріжкі розташування вокалу Full. Center Channel Level відповідає за ступінь приглушення - чім менше значення, а тім приглушення здійснюватіметься больше.

Для Sound Forge існує плагін iZotope Vocal Eraser, Який можна найти в пункті FX Favorites. У списку налаштування віберіть Remove Vocal. Параметр Suppression регулює ступінь приглушення звуку, а Vocal Panning вказує на розташування голосу в каналі звуку. У Vocal Type проводитися вибір чоловічого або жіночого діапазону частот. Параметр Quality слід встановлюваті як Full.

Такоже існують онлайн-Сервіси для видалений слів з пісні. Хочай цею способ НЕ підійде для більшості мелодій и Якість виразно залішає бажати КРАЩИЙ, в Деяк випадка вдається домогтись часткового видалений, ЯКЩО голосова доріжка по гучності Вище, чем інструментальний супровід.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: