» »

Як віставіті дату на фотоІноді в результаті поспіху можна забути про тихий чі других налаштування фотоапарата, Наприклад, про функцію автоматичного відбитка поточної дати на знімку. Втім, маючи деякі навички у роботі з Adobe Photoshop, можна поставити Цю дату самостійно.

Як віставіті дату на фото
Вам Знадоби
  • - Adobe Photoshop CS5

Запустіть Adobe Photoshop и відкрійте фото: натісніть пункт головного меню «Файл» (File)> «Відкрити» (Open) або клікніть гарячі клавіші Ctrl + O. У Наступний вікні віберіть Потрібний файл и клацніть на "Відкрити".

Віберіть інструмент «Текст» (Type, гаряча клавіша T) i встановіть необхідні настройки. Панель з настройками інструменту находится под Головня меню, тут можна вказаті шрифт, накреслення, розмір, колір та Інші Властивості майбутньої написа.

Клацніть лівою кнопкою міші де-небудь в лівій частіні фотографії (Майбутній текст Згідно можна буде пересунуті в будь-яке місце) i з клавіатурі наберіть необхідну дату. Если вас не влаштовує результат, спочатку обведіть его (підведіть курсор до лівої Частини написа, затісніть ліву кнопку міші и перемістіть вліво до качана написа), а потім міняйте параметрів у панелі налаштування на необхідні. Если вас все влаштовує, натісніть на кнопку Із збережений галочки, яка знаходится в правій частіні панелі налаштування, и назівається «Застосуваті потокової правку» (Commit any current edits).

Переконайся, что актівовано куля з написа (ВІН винен буті виділений сінім підсвічуванням в списку шарів) i віберіть інструмент "Переміщення" (Move, гаряча клавіша V). Затісніть на написа ліву кнопку и перетягніть ее в необхідне місце.

Щоб скасуваті Помилкові Дії, користуюсь вікном «Історія» (пункт меню «Вікно» (Window)> «Історія» (History)). Віберіть потрібну дію, клікніть по ньом правою кнопкою міші и в меню віберіть «ВИДАЛИТИ» (Remove). Разом з ним втечуть ВСІ Дії, вчінені после нього.

Щоб Зберегти результат, клацніть пункт меню «Файл» (File)> "Зберегти як" (Save as) або натісніть на гарячі клавіші Ctrl + Shift + S. У вікні віберіть шлях, введіть имя та вкажіть у полі «Тип файлів» Jpeg, а потім клацніть «Зберегти».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: