» »

Як вивчити мову HTMLHTML (від англ. HyperText Markup Language - "мова розміткі гіпертексту») - стандартна мова розміткі документів, что вікорістовується в інтернеті. Ця мова необхідній потім, щоб веб-браузер «зрозумів» інформацію, якові ві захоче повідоміті всім в інтернет-просторі.

Як вивчити мову HTML
Сторінки, створені за помощью нього, могут буті переглянуті позбав веб-браузером и Тільки при наявності інтернету. Веб-браузер - це програмне забезпечення для прсмотра веб-сайтів, а такоже для ОБРОБКИ веб-сторінок.

Перевага HTML

На мнение фахівців, HTML є найбільш пробачимо среди других мовою програмування, тому йо Освоєння под силу кожному, хто Дійсно цього захочу. HTML-документ - ні что Інше, як звичних всім текстовий документ, Який має Розширення. Html.

Базовим в HTML є Поняття «тега». HTML-теги - це СПЕЦІАЛЬНІ символи, Які полягають в Кутові дужки, Наприклад,

. Могут буті хлопцем и поодиноких. З їх помощью браузер розпізнає структуру документа и відображає ее в інтернеті, як ві це запланувалі. Таким чином, без знання тегів, хочай б основних, Неможливо Пізнання HTML. КРАЩИЙ підручніком для Вивчення HTML, на мнение програмістів, є htmlbook.ru.

Пріступаємо до практики

Вівче основні Поняття и теги мови гіпертекстової розміткі, можете приступати до практики, так як HTML - це самперед практика. Для цього вам Знадоби текстовий редактор - комп'ютерний редактор для создания, форматування и Редагування текстових документів. Найбільш пошірені Такі редактори, як WordPad, Dreamweaver. Останній правда не пошірюється на безкоштовній Основі, а купується за гроші. Прот одним з кращих признал NotePad + +, Який Ідеально підійде новачкові, так як просто у вікорістанні и НЕ вімагає спеціальніх навічок. Йо можна завантажити и уставновіть на комп'ютер БЕЗКОШТОВНО. За суті, NotePad + + є звічайній блокнотом, Який вікорістовує підсвітку тегів, что поможет й достатньо просто І ШВИДКО зорієнтуватіся в HTML-просторі.

Тім, хто веде, Наприклад, блоги буде простіше освоїті HTML, так як смороду Вже Знайомі з размещения ІНФОРМАЦІЇ в інтернеті. Тільки Почати ним треба користуватись НЕ візуальнім редактором з вбудований тегами, Який сам розміщує текст на сторінці в інтернеті, а звічайній блокнотом. Наступний крок - поставити Собі мету зверстаті сайт. Для цього вам звітність, буде підключіті Вивчення css - каскадні таблиці стілів, Які допоможуть Оформити Зміст, створене за помощью HTML, структурно. Будьте Готові до того, Що з Першого разу може й НЕ війт макет сайту таким, як ві его задумали. Альо зробім два-три сайту самостійно, ві співуче досягнете Бажаном.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: