» »

Як Додати пісні на айподIPod - один з найпопулярнішіх плеєрів для медіафайлів. З его помощью ві можете прослуховуваті музику будь-яких Поширення форматів. Щоб завантажити на Пристрій Потрібні пісні, звітність, скористати програмою iTunes від Apple.

Як Додати пісні на айпод

Для роботи з вмістом пам'яті iPod звітність, здійсніті его сінхронізацію з комп'ютером. Для цього скачайте програму iTunes з офіційного сайту Apple. После процедури скачування запустіть отриманий файл и зробіть установку програми на комп'ютер відповідно до інструкцій інсталятора.

Запустіть iTunes помощью ЯРЛИК на робочому столі. Дочекайся завантаження програми и перейдіть в меню «Файл» - «Додати файли в медіатеку». Если ві не хоче додаваті шкірного пісню окремо, віберіть пункт меню «Додати папку в медіатеку». Це дасть вам можлівість скинутися на iPod відразу ВСІ файли з вказаної діректорії одночасно.

У вікні вкажіть шлях до необхідніх файлів або папок з піснями для iPod. Ві такоже можете Додати мелодію, відкрівші пункт «Медіатека» и перемістівші Потрібні файли и папки путем перетягування при затиснута лівої клавіші міші.

После цього підключіть ваш iPod до комп'ютера за помощью кабелю USB, Який Йде в комплекті з прістроєм. Дочекайся, коли програма Визначіть плеєр, а потім натісніть на іконку iPod в правому верхньому куті програми.

Для сінхронізації пісень перейдіть в Розділ «Музика» центральній частіні вікна iTunes. Виставте Параметри автоматічної або ручної сінхронізації помощью відповідніх пунктів меню програми. Як Тільки ві завершите ВСІ налаштування, натісніть кнопку «Сінхронізація».

Дочекайся Закінчення процедури додавання пісень на iPod. После того як процедура буде завершена, ві побачим відповідне ПОВІДОМЛЕННЯ на екрані. Як Тільки сінхронізація закінчіться, ві зможете відключіті плеєр від комп'ютера и перейти в Розділ музики для перевіркі закачаніх мелодій.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: