» »

Як заблокуваті сім-карту Білайн через інтернетЕсли сім-карта вашого телефону, підключеного до мережі «Білайн», втрачено, вкрадено або випадкове пошкоджена, у вас є можлівість оперативно заблокуваті ее и практично відразу отріматі нову, зберігші при цьом номер телефону, гроші на Рахунку І тарифного план.

Як заблокуваті сім-карту Білайн через інтернет
Вам Знадоби
  • телефон, підключеній до мережі "Білайн", комп'ютер з виходом в Інтернет

Комплекс услуг мобільного оператора «Білайн» передбачає, что Блокування старої карти автоматично означає и Отримання абонентом точно такий же новою. Втім, від Отримання Нової сім-картки можна відмовітіся.

У будь-якому випадка для того, щоб заблокуваті сім-карту «Білайн», звітність, сповістіті співробітніків Компанії. Це можна сделать, зателефонувавші по телефону +7 (495) 974-88-88. Такоже можна заблокуваті стару карту и одночасно підтвердіті доставку Нової (або відмовітіся від заміні) на Офіційному сайті | Статистика оператора. Для цього нужно Войти в Розділ «Інтернет-магазин», знайте там Підрозділ «заміна сім-карт» и ввести в спеціальній ФОРМІ номер свого телефону, сім-карту Якого ві Хочете заблокуваті, Контактні дані (інформацію про ті, як зв'язати з вами после того, як заблокують сім-карту вашого мобільного телефону) i Відомості з паспорта.

На сайті На даний зазначається, что, натіскаючі кнопку «Продовжіті» во время Внесення своих Даних, абонент погоджується з умів договором. Сам текст документа теж можна Прочитати на Офіційному сайті | Статистика «Білайну». Зокрема, у розділі «Умови Надання послуг» повідомляється, что при оформленні заявки через ятір Інтернет абонент повинен заповнити Електрон форму на Отримання Нової сім-карти и Відправити до кінця сформованому Замовлення співробітнікам Компанії. После Отримання відомостей працівники «Білайну» повінні передзвоніті клієнтові та узгодіті з ним деталі Блокування КОЛІШНИЙ и Отримання Нової сім-картки (у тому чіслі дату і Час обміну сім-карти). Крім того, наголошується, что абонент может відмовітіся від Отримання Нової сім-картки або Замовити сім-карту з Деяк змінамі - самперед, вібрато Інший тарифний план.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: