» »

Як заблокуваті сімку БілайнуЕсли ві тимчасово не хоче користуватись своим мобільним телефоном або в разі ВТРАТИ / крадіжкі телефону, ві можете заблокуваті свою сім-карту. Для цього вам нужно подзвоніті своєму оператору (Білайн) або прийти на пункт обслуговування КЛІЄНТІВ.

Як заблокуваті сімку Білайну

Заблокуваті сім-карту оператора Білайн ві можете за телефонами 0611 (з мобільного, єдиний для всіх регіонів) або по місцевіх телефонами (у Москві 974-88-88, в Санкт-Петербурге 740-60-00, телефони других міст ві можете уточніті на сайті | Статистика). Такоже можна заблокуваті номер прямо на Офіційному сайті | Статистика Білайну.

За заявлять Згідно ві можете відновіті сім-карту и номер Із Збереження вашого тарифом. Більшість Операторів віробляють Відновлення номера БЕЗКОШТОВНО. Зробити це можна, відправівші письмовий заяву по факсу (у Москві 974-59-96, в Санкт-Петербурге 740-60-01, номер факсів в других містах слід уточніті на сайті На даний) або звернувши до Центру обслуговування КЛІЄНТІВ. Бланк Письмової заяви можна завантажити на Офіційному сайті | Статистика Білайну.

З документів вам для Блокування номера знадобляться Паспортні дані (для фізічніх осіб) або Юридичним адресою організації та ІПН (для юридичних осіб).
Для розблокування номера слід Написати письмовий заяву Із зазначенням паспортних Даних.
Ві повінні будете назваті ті Паспортні дані, Які були вказані в договорі. Тому, ЯКЩО телефон зареєстрованій не так на вас, вам нужно спочатку уточніті дані того, на кого БУВ оформлень телефон. Если ві змінювалі Прізвище, Вказ стару Прізвище. Если ві мінялі паспорт, Вказ старі Паспортні дані.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: