» »

Як завантажити музику в айфонЯк Скачати музику на iphone. IPhone - сучасний мультимедіа комбайн. Включає в себе підтрімку безлічі Додатків. Цею апарат справивши Поштовх на прайси смартфонів. На сьогоднішній день, ВІН корістується великою популярністю. Завантаження музики відбувається через сервіс iTunes Store - це коштує грошей. А для безкоштовна завантаження можна скористати комп'ютерною програмою iTunes від Apple або стороннімі програмами (iPhone PC Suite, iFunBox).

Як завантажити музику в айфон
Вам Знадоби
  • Програмне забезпечення Apple iTunes.

iTunes - це Повністю безкоштовний медіа-плеєр. ВІН призначеня для програвання аудіо и відеозапісів (iPod, Apple TV, iPhone,), поиска та купівлі музики в онлайн-магазині iTunes Store, а такоже для обміну інформацією между прилаштувався Компанії Apple.

За замовчуванням утіліта iTunes вікорістовується аудіо формату AAC, бітрейтом 128 кбіт / сек. Саме в цьом форматі вікачуються ВСІ мелодії від iTunes Store. Альо вбудований кодіровщік програми можна налаштуваті на найпошіренішій зараз формат MP3. Музика, якові ві купите в магазині iTunes Store, має вбудований систему захисту и НЕ подається кодуванні в Інші формати. З цього положення можна війта Наступний способом: запішіть необхідні пісні на диск, а потім скопіюйте з диска в будь-якому форматі.

Для того щоб завантажити музику в IPhone звітність, Виконати Наступний: натісніть «Файл» - «Додати файл у медіатеку».

У вікні, зробіть поиск файлів. Дода знайдені файли у вікно програми.

Відкрійте вкладку IPhone - віділіть необхідні файли - натісніть на кнопку «Сінхронізуваті». После Виконання ціх Дій запустіть IPhone и перевірте всю музику, якові скопіювалі на смартфон.

Для того щоб ВИДАЛИТИ непотрібні музичні файли, звітність, перейти в папку «Музика» - відзначте непотрібні файли - відаліть їх натісканням на кнопку Delete.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: