» »

Як Замовити деталізацію РахункуПослуга под назв «Деталізація Рахунка» дозволяє дізнаватіся Про номер вихідних и вхідніх дзвінків, датах відправлення Повідомлень, вартості переговорів та Багато Іншого. Отріматі деталізацію могут абоненти всех найбільшіх российских Операторів зв'язку.

Як Замовити деталізацію Рахунку

До числа таких Операторів захи и «Білайн». Его абоненти Завдяк послузі могут дізнатіся НЕ Тільки про дату дзвінків, альо и про їх трівалості, тіпі (Наприклад, Дзвінок з Міського телефону, мобільного або з сервісного номера), про годину відправлення Повідомлень (як смс-так и ммс), а такоже про Проведені GPRS-сесіях.

Способ Підключення деталізації буде залежаться від система оплати Рахунку абонента. Наприклад, у Користувачів передплатної системи розрахунків є можлівість Отримання послуги через офіційний сайт оператора. Крім того, компанія надає номер факсу (495) 974-5996, на Який можна Відправити свою письмовий заяву. Написати листа ві можете и на електронну скриньку questions.msk @ beeline.ru. За деталізацію Рахунку з вашого балансу буде Знято суму в розмірі від 30-ти до 60-ти рублей. Точну ВАРТІСТЬ ВСТАНОВИВ оператор в залежності від вашого тарифного плану.

У тому випадка, ЯКЩО ві є користувачем постоплатной системи, відвідайте сайт оператора, вам теж можна підключіті послугу там. Ві такоже можете особисто звернута в будь салон зв'язку «Білайн», Тільки не забудьте взяти з собою документ, что засвідчує особу. Актівація деталізації обійдеться вам від 0 до 60-ти рублей.

У «Мегафоні» теж можна скористати услуг «Деталізація Рахунка». Здійсніті ее замовлення абоненти могут через систему самообслуговування под назв «Сервіс-Гід». Знайте систему можна на Офіційному сайті | Статистика Компанії в Спеціальному розділі. Допомогті з актівацією вам такоже мо співробітник офісу технічної ПІДТРИМКИ або продавець-консультант в салоні зв'язку.

Клієнти мережі «МТС» могут отріматі інформацію про Дії, вироблений з мобільного телефону за Останні три Дні, набравши USSD-команду * 111 * 551 # або відправівші смс-повідомлення на номер 1771 (у его тексті вкажіть код 551).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: