» »

Як Замовити телефонні переговориНайпростіше зв'язати з родичами або знайомого за кордоном можна за помощью звічайній міжнародного телефонного Дзвінка. Тім больше что зателефонуваті Можна не Тільки Зі звічайній домашнього телефону, альо такоже з мобільного або комп'ютера.

Як Замовити телефонні переговори
Вам Знадоби
  • - стаціонарний телефон;
  • - мобільний телефон;
  • - комп'ютер з спеціальною програмою и гарнітурою (навушники, мікрофоном);
  • - послуга міжнародного зв'язку;
  • - знання кодів країн и міст, Куди ві збіраєтеся дзвонити.

Щоб зателефонуваті за кордон з домашнього телефону, наберіть особливий міжнародний код доступу, далі код країни, код міста и в кінці сам номер телефону абонента. Наприклад, щоб зателефонуваті з России до століці БІЛОРУСІЇ, нужно набраті 810375 17 266 24 листопаду.

ВАРТІСТЬ телефонної Розмови поклади від тарифів вашої Компанії. Зверніть уваг, что в нічний годину телефонний зв'язок зазвічай Дешевше, такоже вона может менше коштуваті по вихідних днях. Так что поцікавтеся заздалегідь у вашого оператора вартістю телефонного зв'язку в різній годину доби. Недолік телефонних переговорів помощью стаціонарного телефону - висока ВАРТІСТЬ міжнародніх дзвінків.

Подзвоніті можна и з мобільного телефону. Наприклад, для МТС код міжнародного зв'язку аналогічній виходе Зі звічайній стаціонарного телефону - 810. Послідовність Дій та ж. Спочатку наберіть код країни, потім код міста і Телефон абонента. Втім, вместо «810» в мобільному телефоні можна просто набраті «+».

Альо для дзвінків за кордон підключіть спочатку послугу «Міжнародний доступ». Правила виходу на міжнародний зв'язок у других Операторів мобільного зв'язку (Білайну и Мегафону) Такі ж. Більш докладно про Вчинення міжнародніх дзвінків та їх таріфікації можна дізнатіся на сайті На даний вашого мобільного оператора або в его call-центрі.

Розвиток комп'ютерних технологій теж вдосконалів и полеглі телефонний зв'язок. У нінішній годину існує можлівість передачі голосових Даних через ятір інтернет. Для цього встановіть на комп'ютер відповідне клієнтське програмне забезпечення, підключіть до звукової карти гарнітуру (мікрофон, навушники, відеокамеру) - І ві зможете приступити до безкоштовна Спілкування (це Можливо, ЯКЩО дані передаються з комп'ютера на комп'ютер).

Для дзвінків на стаціонарні або мобільні телефони, поповнити баланс, оскількі за Такі Міжнародні дзвінкі нужно платіті. Найбільш Популярні програми для IP-телефонії Skype (Скайп), FreeCall та ін Гідність таких дзвінків - низька ВАРТІСТЬ у порівнянні з іншімі способами міжнародного зв'язку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: