» »

Як закачаті відео на навігаторБільшість моделей навігаторів підтрімують відтворення відеозапісів. Однак з їх відтворенням нерідко пов'язані певні труднощі в основному через несумісність форматів та дозволи.

Як закачаті відео на навігатор
Вам Знадоби
  • - карта пам'яті;
  • - провід для Підключення до комп'ютера.

З'єднайте навігатор з комп'ютером помощью Йде в комплекті USB-кабелю. За помощью СПЕЦІАЛЬНОГО програмного забезпечення, Яке такоже поставляється з прістроєм, скопіюйте відеозапісу в пам'ять навігатора. Зверніть уваг, что Данії способ доступні далеко не для всіх прістроїв, оскількі часто відтворення відео з пам'яті навігатора недоступно.

Війміть карту пам'яті з вашого навігатора и вставте ее в Спеціальний перехідник, підключеній до вашого комп'ютера. Ві такоже можете не діставаті ее з навігатора, підключівші его в комп'ютера помощью USB-кабелю в режімі знімного накопичувачі. Скопіюйте в карту пам'яті Ваші відеозапісу и від'єднайте Пристрій. Перевірте, чи буде запускатіся переглядання відео.

Если відеозапіс НЕ запускається даже з карти пам'яті навігатора, перевірте ее Дозвіл и співвідношення СТОРІН фільму. Деякі МОДЕЛІ могут відтворюваті Тільки відео, Яке НЕ перевіщує Дозвіл самого екранах, такоже у більшості віпадків смороду Працюють Тільки з питань комерційної торгівлі набором підтрімуваніх Розширення.

Перекодуйте вашу відеозапіс помощью програми-конвертера в avi або mpeg (Попередньо прочитайте в огляді пристрою підтрімувані тіпі файлів). Такоже перегляньте співвідношення СТОРІН, Можливо, вам доведеться завантажити відеозапіс заново з іншімі параметрами, або переробіть ее самостійно в конвертері (зображення может буті спотворено в даним випадка).

Перекодуваті відеозапіс вновь скопіюйте на карту пам'яті навігатора. Зверніть уваг, что такоже причиною может буті помилка роботи карти пам'яті. Тому відформатуйте ее з меню навігатора або комп'ютера, а потім вновь скопіюйте на неї відеозапісу. Если Це не допомогло, Спробуйте використовуват іншу карту.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: