» »

Як закачаті картинку у відеоУ Відеоролик может знадобітіся Вставити логотип або будь-яке Інше зображення. Зробити це допоможуть програми для конвертації відео, Наприклад, Format Factory. При цьом доведе Повністю перекодуваті фільм або ролик.

Як закачаті картинку у відео
Вам Знадоби
  • - программа Format Factory
  • - відеофайл
  • - графічний файл

У графічному редакторі створіть зображення або обробіть наявні. Воно винне буті в форматі jpg, png або bmp. Задайте Потрібні Розміри для картинки. Це может буті логотип, водяний знак, підпис або якесь Інше зображення.

Скачайте и встановіть безкоштовна програму для форматування відео Format Factory. Вона призначила для конвертації файлів и підтрімує Такі формати, як avi, mp4, mpg, 3gp, flv, wmv, swf и т.д. Запустіть ее.

У лівій частіні вікна віберіть один з варіантів, залежних від того, в Який формат ві Хочете конвертуваті - avi, mp4 и т.д. Відкріється нове віконце, натісніть кнопку "Файл" і знайдіть на жорсткий диск потрібне відео, віберіть его. За помощью кнопки «Папка» вкажіть шлях для Збереження конвертування файлу.

Натісніть «Налаштуваті». У колонці «Показник» внизу поруч Із пунктом "Водяний знак» клікніть на значок плюса. У полі «Водяний» праворуч натісніть на порожній рядок, відкріється вікно, віберіть на вінчестері файл Із збережений. У полі «Позиція» задайте розташування картинки на екрані, в полі «Відступ» вкажіть бажане Значення у відсотках. Если звітність,, вкажіть Інші налаштування - Дозвіл, Параметри звуку, субтитрів и т.д. Натісніть ОК.

Натісніть «налаштування», щоб Побачити, як віглядатіме вставлене зображення на екрані. Для цього клікніть «Відтворити». Відео почном програватіся. Если все влаштовує, натісніть ОК. У Верхній панелі інструментів головного вікна натісніть «Старт». За Бажанов віберіть віключення комп'ютера по закінченні процеса. Почнет перекодування відео.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: