» »

Як закачаті музику в ipadЯк закачаті музику в ipad. Завантаження музики в iPad проводитися помощью додатка iTunes від Apple. Дана програма дозволяє завантажити пісні з комп'ютера на Пристрій, Керувати МУЗИЧНИЙ бібліотекою и Проводити автоматичності сінхронізацію новіх Даних з підключенім планшетом.

Як закачаті музику в ipad

Проведіть установку и настройку Додатки Apple iTunes. Для інсталяції перейдіть на офіційний сайт виробника пристрою и віберіть Розділ iTunes у Верхній панелі навігації. На сторінці, что з'явилася клікніть по клавіші «Завантажити iTunes» и дочекайся Закінчення скачування файлу установки. Проведіть установку відповідно до інструкцій, Які з'являються у вікні установником.

Запустіть програму помощью ЯРЛИК на робочому столі або помощью меню «Пуск». Підключіть iPad комп'ютера помощью кабелю, Який входити в комплект планшета. Дочекайся автоматичного визначення пристрою.

Перейдіть в Розділ «Музика» меню програми. Перетягніть помощью міші файли у вікно iTunes з папки, де зберігаються Ваші аудіозапісі. Таким чином ві додаєте необхідні композіції в бібліотеку програми. Можна завантажуваті відразу велику кількість файлів, віділівші їх в папці и перенісші у вікно програми.

У правому верхньому куті програми клацніть по іконці з ім'ям вашого пристрою iPad. Перейдіть в Розділ «Музика» Верхній панелі інструментів.

У меню, ві зможете вібрато необхідну для завантаження музики опцію: сінхронізуваті всю музику з бібліотеки програми або сделать вібіркову завантаження. Вибравши найбільш Зручний пункт у вікні програми и відзначівші Потрібні вам записи, натісніть на кнопку «Сінхронізуваті» у правому нижньому кутку iTunes.

Чи не від'єднуйте кабель від пристрою до тихий ПІР, пока не завершитися процес сінхронізації. Ві можете відключіті планшет Тільки после появи відповідного ПОВІДОМЛЕННЯ у Верхній частіні вікна програми. Перевірте запісані на планшет дані. Завантаження музики завершена.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: