» »

Як закрити номер на МегафоніЗакриття номера на операторах стільнікового зв'язку відбувається однаково - вам або нужно дочекатіся терміну Закінчення Надання послуг з неактивного ПРОТЯГ трівалого періоду годині номеру, або звернута в службу ПІДТРИМКИ КЛІЄНТІВ.

Як закрити номер на Мегафоні
Вам Знадоби
  • - паспорт.

Зачекайте 3 Місяці и ваш номер стільнікового оператора "Мегафон" відключіться автоматично. У цею годину не користуюсь сім-картою для відправкі вікліків и Повідомлень, такоже НЕ перевіряйте и НЕ поповнюйте баланс Особова Рахунку, краще Всього в Данії Период години не вставляті ее в телефон.

Такоже ві можете викинути ее, Попередньо Зламал мікросхему. Если ві Втратили сім-карту з номером телефону в тій годину, коли не корістуваліся сім-картою довгий Период, альо НЕ впевнені, что вона відключена, зателефоном в службу технічної ПІДТРИМКИ за номером 555 або 0500 (может залежаться від регіону) i живити у оператора про стан карти на Данії момент.

Зверніться в Абонентський відділ обслуговування Компанії «Мегафон» для того, щоб відключіті номер телефону. Надал Працівникам необхідні документи, что підтверджують вашу особу. Це может буті паспорт, військовий квиток и так далі. Зверніть уваг, что на момент Закриття номера баланс Рахунку не винних буті негативного.

Зверніться такоже у найбліжчі точки продажів стільніковіх телефонов для того, щоб деактивувати номер. При цьом переконаєтеся в тому, что дана торгова точка має право вчинятися Такі Дії, як Закриття номера, І що вона працює з сім-картами Компанії «Мегафон».

Дізнайтеся адреси офісів обслуговування абонентів Компанії «Мегафон», зателефонувавші до служби технічної ПІДТРИМКИ, назвавши свои дані та адресу вашого Місцезнаходження. Такоже дізнайтеся про можлівість деактівації номера по телефону Із зазначенням паспортних Даних.

При відключенні номера Переконайся в тому, что ВІН зареєстрованій на ваше имя. Деактивувати его в Іншому випадка у вас не Вийди, оскількі будут Потрібні документи абонента, на Якого сім-карта записана в базі Даних Компанії «Мегафон». Як вариант, просто не користуюсь картою 3 Місяці.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: