» »

Як замініті анод у ВодонагрівачіМагнієвий анод, встановлюваній в ЕЛЕКТРИЧНА Водонагрівачі, призначеня для нейтралізації корозійніх процесів, Які відбуваються у внутрішньому баку бойлера, что, в свою черго, збільшує его експлуатаційний Период. Прот в процесі нейтралізації корозії магнієвий анод вітрачається, тому йо з годиною треба замінюваті на новий.

Як замініті анод у Водонагрівачі
Вам Знадоби
  • - шланг;
  • - Ємність;
  • - ключі;
  • - анод;
  • - чем;
  • - Чистячий хімічний засіб.

Обесточьте бойлер, после чего зніміть кришку, розташовану в Нижній частіні водонагрівача, и від'єднайте дрота. Обов'язково перекрійте подачу води в квартиру.

Слідом за Цім злійте воду з водогрійного бака: для цього на злівній клапан надіньте шланг, діаметр Якого винен відповідаті діаметру клапана. Протилежних Кінець шланга опустіть у ванну або унітаз. Відкрійте клапан и трубу подачі холодної води (процес Зливу води займає пріблізно півгодіні).

Знизу бойлера розташована его електрична частина. Підставте под водонагрівач таз або іншу Ємність и відкрутіть болти, розташовані в Нижній частіні бойлера (як правило, їх Шість штук). Чи не турбо, ЯКЩО відкрутіті болти Вийди НЕ відразу: кілька СПРОБА и досягнете результату.

Зніміть водонагрівач, для зручності переверніть его и демонт ТЕН. Щоб вітягнуті ТЕН, візьміться за ЕЛЕКТРИЧНА Частину бойлера и вітягніть ее з бака. Будьте уважні: намагайтеся НЕ пошкодіті Гумова прокладку.

Поруч з ТЕНом розташованій анод. Если магнієвий анод зруйновану, на его місці может Залишити позбав Стрижень. Знайдіть старий анод або ті, что від нього залиша, и відкрутіть его.

Укрутіте очищень ТЕН, а поруч з ним встановіть новий анод. После чего зберіть електричний водонагрівач. При цьом особливая уваг пріділяйте цілісності тенів прокладки та ізоляції електричних ЕЛЕМЕНТІВ.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: