» »

Як записатися ВідеороликДалеко не у всех комп'ютерних іграх присутности функція відеозапісу, в тій годину як КОЖЕН поважаючій собі гравець які Не проти увічніті свои геймерські подвиги. Виходом з цієї сітуації бачіться Використання програм для захоплення відео, до стану якіх можна зарахувати и Fraps.

Як записатися Відеоролик
Вам Знадоби
  • - программа Fraps

Перед тім, як використовуват Fraps, розберіться з йо налаштування и відрегулюйте его, что назівається, под себе. Інтерфейс програми представляет собою Чотири основні вкладки: General, FPS, Movies и Screenshots. Далі більш докладно про тихий з них, Які знадобляться вам в процесі запису відео або допоможуть сделать цею процес більш зручне. Если буті більш точним - про всех, крім Screenshots.

На вкладці General Всього три налаштування. Если поставіті галочку біля Start Fraps minimized, после запуску програма відобразіться Тільки в треї. Если біля Fraps window always on top, то вікно програми буде Постійно вісіті поверх других вікон. Галочка поруч з пунктом Run Fraps when Windows starts означатіме, что программа буде відкріватіся щоразу разом Із запуском операційної системи.

На вкладці FPS знаходяться налаштування відображення на екрані кількості кадрів в секунду (FPS - frames per second). Во время запису відео цею Показник может знадобітіся, щоб візначіті, наскількі якіснім Вийди результат. Наприклад, ЯКЩО FPS буде дорівнює 5-10 (ВРАХОВУЮЧИ, что для людського ока оптимальний вариант - 24), то відео Вийди сміканім и того несмотрібельнім. У полі Overlay Corner, Яке має вигляд чорного квадрата з білою облямівкою и закругленими краями, можна вказаті кут, в якому знаходітіметься Показник FPS. Зверніть уваг на пункт Disabled - ЯКЩО сделать его активним, Показник FPS НЕ показуватіме ніде. У полі Overlay Display Hotkey можна Задати клавішу, при натісканні на якові Вищевказаний кут буде змінюватіся. Переконайся, что не поставлена ​​галочка біля Stop benchmark automatically after ... seconds, щоб унікнуті пропажі сертифіката № FPS через Певний годину.

Вкладка Movies містіть налаштування безпосередно самої відеозапісу. У полі Folder to save movies in вказано діректорія, в якові будут зберігатіся запісані ролики. Если натиснута на View, то зазначена діректорія відкріється, ЯКЩО на Change, з'явиться вікно для ее Зміни. У полі Video Capture Hotkey вкажіть клавішу, при натісканні Якої буде здійснюватіся качан и завершення запису. Переконайся, что ця лампочка кнопки не збігається з тією, яка відповідає за яке-небудь ВАЖЛИВО дія в грі. У правій частіні вкажіть кількість FPS, з яким буде запісуватіся відео. Если ві надалі плануєте создать на відео шикарне slo-mo, краще ставте побільше, Наприклад 100, Тільки майте на увазі, что в цьом випадка від вашого комп'ютера нужно Чимаев Продуктивність. Пункти Half-size и Full-size відповідають за Якість запису. Если ві хоче, щоб відео Було Зі звуком, поставте галочку біля Record sound.

Перед запуском гри Переконайся, что ві не забули Відкрити Fraps. Бо ЯКЩО Відкрити его после запуску, ВІН НЕ буде працювати. Щоб Почати запис, натіскайте клавішу, якові ві вказано в полі Video Capture Hotkey.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: