» »

Як записатися диск караоке LGДля запису караоке-дисків всегда потрібне Спеціальне програмне забезпечення. Перед записом всегда звертайте уваг на ШВИДКІСТЬ роботи приводу, оскількі караоке-диски Найкраще запісуваті на середніх параметрах.

Як записатися диск караоке LG
Вам Знадоби
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - дисковод.

З'ясуйте тип захисту вашого караоке-диска, Який Хочете перезапісаті. У випадка ЯКЩО ВІН БУВ Придбаний вами на ринках або в других сумнівніх точках продажів, вам Цілком вистача програм Alcohol 120% або Nero. У даного випадка виконан установку однієї з них на ваш комп'ютер (краще Всього використовуются Російські Версії програмного забезпечення) i запустіть создания файлу образу з диска.

Вставте ваш диск караоке в прівід и виконан монтаж образу помощью програми. Далі збережіть проект на жорсткий диск, змонтуйте его на один Із створеня віртуальніх дісководів и перевірте, чи відкрівається ВІН. У разі успішного Відкриття диска війміть оригінал з приводу и вставте туди диск, призначеня для запису на нього вмісту.

Створіть проект записи, Дода на нього образ диска, Збереження на ваш комп'ютер, або виконан це, запустивши файл образу и меню записи его на оптичний носій ІНФОРМАЦІЇ. У параметрах задайте середню ШВИДКІСТЬ роботи дисковода для забезпечення найкращих результатів запису. Виконано Пропалену и перевірте роботу диска в прилаштувати.

У випадка ЯКЩО ві - власник оригінального караоке-диска LG, скорістайтеся в Першу Черга програмою Nero, повторивши попередня послідовність. Або, Якщо не Вийди, завантажте програмне забезпечення Clone CD. Зверніть уваг, что для запису тут Найкраще використовуват НЕ перезапісувані диски.

У разі ЯКЩО дана програма такоже НЕ спрацює, зверніться до других утілітам з подібним функціоналом, альо зазвічай для дисків виробника LG всегда добро підходілі решение Nero. Цілком Можливо, вам Варто замініті версию програмного забезпечення на залишуся, зверніть тут уваг такоже, щоб дата ее випуску відповідала Датою виходе караоке-диска.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: