» »

Як записатися пісню на караокеКараоке - вид любительського музикування. Суть его - Виконання пісні под Записаний інструментальний акомпанемент. Як правило, крім гармонійної основи в ньом присутній и трек з мелодією, что допомагає співакові зорієнтуватіся у пісні и заспіваті без фальші. Альо аудіофайл з таким супроводиться может стать и основою для запису пісні в домашніх умів.

Як записатися пісню на караоке
Вам Знадоби
  • - Мікрофон;
  • - Комп'ютер з встановленим звуковим редактором або відповідній системним Вимогами редактора;
  • - Звуковий файл караоке.

Самперед встановіть на комп'ютер будь-який звуковий редактор: Adobe Audition. Sony Sound Forge, Audacity або Інший Зручний. Завантажити з ві можете, Наприклад, на сайті На даний amdm.ru (Посилання внизу). Розпакуйте архів, запустіть файл установки, введіть пароль (www.amdm.ru). Дотримуйтесь інструкцій інсталятора, а после Завершення зареєструйте програму.

Запустіть програму-редактор. Відкрійте в ньом файл караоке, перетягніть в качан одного з треків. Сусідній трек активів для запису. Підключіть мікрофон до аудіовходу в звуковій карті, натісніть кнопку включення при необхідності.

Закрійте двері в кімнаті, усунувші від усіх джерел Зайве звуків: людей попросіть війта, тварин віженете. Натісніть кнопку запису.

Заспівайте всю пісню від качана до кінця. Если ві добро розбіраєтеся в техніці, записи по Частинами: Заспів, пріспів, другий Заспів, и т.д. Пріспів НЕ переспівуваті, а просто копіюйте и вставляйте в відповідну ділянку треку. У первом варіанті запису ві неминучий зробім кілька помилок: обмовкі, фальш, призвуки, и т.д. Вам доведеться переспівуваті всю пісню від качана до кінця. У іншому випадка переспівуваті нужно Тільки один фрагмент.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: