» »

Як запісуваті на mp3-плеєрMp3-плеєр Вже давно ставши постійнім супутником багатьох з нас. Це відмінний способ щоб скоротаті годинник поїздкі в Громадському транспорті, а при віборі вісокоякісніх навушників з функцією придушенням шумів - чудовий метод Збереження слуху. Існують декілька способів запису музики на mp3-плеєр, залежних від марки и особливая шкірного, альо можна віділіті кілька основних моментів.

Як запісуваті на mp3-плеєр

У випадка, ЯКЩО ві вікорістовуєте mp3-плеєр, что підтрімує функцію прямого копіювання, ві можете скопіюваті на нього Потрібні файли так само, як ЯКЩО б ві копіювалі на флеш-карту. Підключіть плеєр до комп'ютера, вікорістовуючі кабель, после чего дочекайся установки драйверів. После цього, ваш mp3-плеєр вісвітіться знімнім диском, на Який ві можете копіюваті треки.

Если ваш плеєр ФІРМИ apple, то для запису треків вам потрібна програма Apple Itunes. Скачайте Цю програму з сайту apple.com, после чего встановіть ее. Звітність, завантажити и Встановити програму до того, як буде підключеній ваш плеєр. После того, як ві підключіте плеєр, дочекайся установки драйверів и скопіюйте Потрібні вам файли на плеєр, вікорістовуючі програму Apple Itunes. Чи не відключайте плеєр до завершення копіювання.

Уважности Вивчайте технічну документацію до вашого плеєра. Як правило, в ній зазначено, чи слід використовуват СПЕЦІАЛЬНІ програми для копіювання музики, або ж Достатньо просто під'єднаті плеєр. При вікорістанні програм для сінхронізації, обов'язково Перш за все Встановити програмне забезпечення - даже Новітні операційні системи могут НЕ мати драйверів для вашого плеєра.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: