» »

Як запустіті диск караокеЗ Деяк ПІР караоке стало популярним на всякого роду святах. Причому співаті в мікрофон Любляна НЕ Тільки молоді люди, альо и діти, люди СЕРЕДНЯ віку, пенсіонери. Таке ж розвага можна влаштуваті ї у собі вдома. Достатньо мати персональний комп'ютер з встановленного на ньом програмою програвач-караоке, колонки, мікрофон и диск.

Як запустіті диск караоке

Диск можна прідбаті в магазині, можна скачати диск з інтернету, а можна создать его самостійно. Для цього скорістайтеся звічайній програмою запису диска з Даними, яка ВСТАНОВЛЕНО на Вашому комп'ютері. Відкрійте у вікні проекту файли караоке, Які ві вибрать для запису. Запішіть диск. На стандартну болванку можна записатися декілька сот пісень. Для програвання диска просто вставте его в дисковод и відкрійте у програвачі караоке.

Если ві хоче, щоб програвач програвав ВСІ мелодії автоматично, то вам треба создать автоматично запускається караоке-диск. Для цього створіть текстовий файл autorun.inf, запішіть в нього рядок команди: [autorun] open = "C: Program FilesKaraoke GALAXYPlayerGalakar.exe" best.lst (вариант для програвачем Karaoke GALAXY. Если у вас Інший програвач, підставте туди свои дані) .

Потім помістіть цею текстовий файл в проект и натісніть кнопку «Записати». Тепер при відкріванні диска програвач буде автоматично Відкривати плей-лист и програваті ВСІ пісні з диска.

Крім того, ві можете создать абсолютно самостійній диск-караоке з Улюблений піснями. Для цього вам Знадоби программа KarMaker. Скачайте з інтернету файли з Улюблений піснями з розширеного kar або mid. Скачайте и встановіть на комп'ютер програму KarMaker.

Запустіть програму, віберіть у верхньому меню вкладку «Файл», натісніть «Відкрити», потім віберіть будь-яку пісню з списку, вновь натісніть «Відкрити».

Програма відобразіть мелодію и текст пісні, Який вам треба Розбита на склади так, як ця пісня буде Виконувати. Зайдіть у вкладку Lyrics (Вірші), натісніть на кнопку, яка зображує дискету Зі стрілкою вгору, віберіть файл з потрібнім текстом пісні, натісніть «відкрити». Програма завантажено текст, Який ві розіб'єте так, як вважаєте за потрібне. Збережіть Зміни и запішіть диск на болванку помощью програми запису дисків.

Програваті диск нужно с помощью програми караоке-програвач.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: