» »

Як зарядитися раціюПортативні рації незамінні в турпохід, на спортивному змаганні - Скрізь, де нужно незалежність від мереж стільнікового зв'язку. Аналогічно телефонами, багаті з них живляться від акумуляторів, Які потребуються періодічної зарядці.

Як зарядитися рацію

Придбай два однаково акумулятора або комплект перезаряджаються батарей. Смороду повінні підходіті до вашої рації як по ЕЛЕКТРИЧНА параметрами, так и по форм-фактору.

У разі, ЯКЩО Придбані вами акумулятори є літій-іоннімі, літій-полімернімі, літій-залізнімі чі аналогічнімі, що містять літій у будь-якому вігляді, застосовуйте для їх зарядки Тільки фабрічні пристрою. До свинцево, нікель-кадмієвіх и нікель-метал-гідрідні акумулятори підходять и Саморобні зарядні пристрої.

Зарядіть помощью зарядного пристрою спочатку один акумулятор або комплект, потім Інший. При зарядці керуйтеся рекомендаціямі виробника батарей Щодо Значення зарядного Струму и трівалості Операції.

Встановіть один з комплектів у рацію. После того як его заряд витрат, змініть его на Інший, а Попередній поставте на зарядку. Надалі всегда користуюсь одним комплектом, поки Інший заряджається, а потім міняйте їх місцямі.

За помощью СПЕЦІАЛЬНОГО приладнати, что Складається з вольтметра и НАВАНТАЖЕННЯ, виявляв в комплекті зношені елєменти. Замінюйте на Нові Тільки їх, а не весь комплект. Альо ЯКЩО акумулятори є літієвімі, и весь комплект поміщеній в єдиний корпус, при зносі міняйте его Цілком.

Деякі рації комплектуються спеціальнімі зарядної підставкамі. Смороду аналогічні баз, на Які встановлюються трубки DECT-телефонов, прот, на Відміну Від останніх, Нічого, крім зарядного пристрою, що не містять. Деякі з них дозволяють одночасно заряджатися акумулятори в двох однаково раціях. Залишаюсь СТАНЦІЇ на зарядку в таких прилаштувати на ніч, коли ними все одне не корістуються. Ні в якому разі НЕ ставте рацію в зарядному підставку, ЯКЩО вместо акумуляторів в неї встановлені звічайні лужні батарейки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: