» »

Як з ноутбука сделать навігаторНеобхідність у ПОКУПЦІ безлічі гаджетів відпадає, ЯКЩО вміті правильно користуватись наявні. Наприклад, з мобільного телефону Вийди відмінний модем, а з ноутбука не просто програвач відео, альо и навігатор, что Дуже полеглі подорож.

Як з ноутбука сделать навігатор
Вам Знадоби
  • - ноутбук;
  • - програмне забезпечення;
  • - GPS-передавача або мобільний телефон.

Щоб ноутбук працював як навігатор, нужно не просто наявність всех ЕЛЕМЕНТІВ, а й відповідне програмне забезпечення. Перед тім як підключіті GPS-модуль (або мобільний телефон), обов'язково Переконайся в тому, что на ноутбуці Стоїть все необхідне програмне забезпечення, Яке адаптованості под наявний операційну систему и под Підключення з необхіднім обладнанням. Если такого програмного забезпечення на ноутбуці немає, знайдіть его в інтернеті, скачайте и встановіть на ПК.

Знайдіть и встановіть програму для навігації. Візначтеся, Який самє вариант навігатора больше підійде. Деякі больше підходять для подорожей на Великі відстані, а Інші краще використовуват в поїздках по місту.

Підключіть GPS-приймач або Виконує его роль телефон через Wi-Fi, Bluetooth або USB. Віддайте ПЕРЕВАГА більш зручне варіанту. Виходом USB СЬОГОДНІ оснащені почти ВСІ переносні персональні комп'ютери, для установки програми-навігатора буде Достатньо звічайній, самого простого ноутбука, планшета або нетбука.

Сінхронізуйте GPS-приймач з ноутбуком, дочекайся підтвердження, что система Визначи обладнання. Если система не візначає нововведення, то це может означать, что НЕ вістачає Додатковий драйверів и їх звітність, Встановити самостійно. Це можна сделать, задавши автоматичний поиск в мережі.

Если установка Додатковий драйверів НЕ Знадоби, и Пристрій спочатку Визначи - запустіть и налаштуйте навігаційну програму. Переконайся в тому, что программа функціонує коректно и в дорогу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: