» »

Як виготовляють дискиКомпакт-диск - носій ІНФОРМАЦІЇ, Який может зберігаті дані будь-якого формату. Залежних від типу І ТЕХНОЛОГІЇ виробництва, смороду могут вміщаті різній ОБСЯГИ Даних. Виготовлення дисків віконується з полікарбонату з подалі нанесенням металевої основи. Вся інформація з носія зчітується помощью лазера.

Як виготовляють диски

Спочатку гранульова полікарбонату надходять на завод и завантажуються в Спеціальний Пристрій для сушіння. После цього смороду подаються в литьевую машину, де відбувається їх розігрів до рідкого стану.

Рідкий полікарбонат влівається в Спеціальний прес, де розташовується Пристрій, звання стампер І що представляет собою металеву пластину з нанесеними на неї збережений ІНФОРМАЦІЇ, якові звітність, записатися. Розігрітій до 250 градусів материал пріймає форму диска, а інформація у вігляді мікроскопічніх загліблень друкується на ньом.

Заготовки охолоджуються до кімнатної температури на Спеціальному охолоджувальному вузлі, после чего покріваються відображає поверхнею, зроблений з металу. Це робиться для того, щоб лазер дисковода МІГ вважаті записання інформацію.

Проводитися тестування поверхні помощью лазера. Если Пристрій прочітує дані, запісані на носії, диск відправляється на фарбування, де помощью СПЕЦІАЛЬНОГО обладнання відбувається Нанесення малюнку. После цього носій упаковується, відправляється в розподільний центр, Звідки его доставляються замовникам або в магазині.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: