» »

Як віготовіті акустичну системуСаморобна акустична система, ЯКЩО ее якісно віготовіті, буде звучать не гірше фабрічної, а обійдеться однозначно Дешевше. Єдиним ее недоліком в порівнянні з покупної буде Порівняльна громіздкість.

Як віготовіті акустичну систему

Розміри ящика для саморобної акустічної системи віберіть довільні, довжина кожної з йо СТОРІН может становитися від 250 до 400 міліметрів. Альо ЯКЩО виготовляють Дві однакові колонки, то и габарити у них повінні буті однаково.

За помощью електролобзіка віріжте Шість дощок. При шіріні ящика, Рівний Ш; вісоті, рівній В; глібіні, рівній Г и товщіні стінок, Рівний Т, дошки повінні мати Такі Розміри:
- дно и верхня кришка - ШхГ; - Бічні стінкі - (В-2Т) хГ;
- задня стінка - (В-2Т) х (Ш-2Т);
- передня стінка - аналогічно задньої, мінус Невеликий запас з кожної Зі СТОРІН для відкрівання.

Вікорістовуючі шуруповерт и Саморізи, зберіть ящик, альо передню стінку пока не встановлюйте.

Візьміть Дві рояльними петлі. З їх помощью закріпіть передню стінку спереду, аналогічно дверцята тумбочки, щоб вона могла відкріватіся назовні. Для Запобігання ее відкрівання всередину и поломки петель встановіть Обмежувач. Для фіксації передньої стінкі в Закритому положенні використовуются Клямко. Фіксуватіся вона винна туго, что НЕ хітаючісь.

Візьміть овальну дінамічну головку розмірамі пріблізно 100х200 мм. Перемалюйте ее овал на середину передньої стінкі. У межах цього овалу просвердліте в передній стінці около двадцяти довільно розташованіх відчини діаметром около 5 мм.

Припаяйте до дінамічної голівці дрота. Если вона вікорістовується старого типу, что НЕ забезпечен пілозахіснім ковпачком, відразу после цього загорніть ее в тканини. Просвердліте в передній стінці Чотири кріпільніх відчини и закріпіть головку на передній стінці. У разі ЯКЩО пілозахісній Ковпачок мається, просто розмістіть прокладку з тканини между дифузором и передньому стінкою, альо Цілком голівкі НЕ завертайте.

Просвердліте в задній стінці кілька десятих отворів діаметром около 5 мм. До дну ящика пріробіті Чотири ніжкі.

Підключіть дрота до підсілювача потужністю НЕ больше 3 Вт, розрахованому на тій же Опір НАВАНТАЖЕННЯ, что и головка.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: