» »

Як качатся фільми на iPadЗавантаження фільмів на iPad может буті проведена помощью додатка iTunes, Яке створене спеціально для роботи з прістроєм. Для програвання відео на планшеті ві такоже можете Встановити Додаткове програмне забезпечення через магазин Додатків Apple, Який Доступний як у iTunes, так и на мобільному Пристрої.

Як качатся фільми на iPad

Пристрій iPad підтрімує роботу з форматами MP4 и M4V. Це означає, что імпортовані через iTunes файли фільмів повінні мати самє таке Розширення. Щоб програваті AVI, WMV або MKV, вам буде нужно Встановити на планшет додаткові програми.

Відкрійте вікно iTunes на Вашому комп'ютері и перейдіть в Розділ магазину Додатків. Если ві Хочете програваті на Вашому Пристрої файли сторонніх форматів, у вікні поиска введіть «плеєр» и дочекайся появи потрібніх результатів. Вівчіть КОЖЕН додаток для роботи з фільмамі и среди усіх віберіть найбільш вподобання. Встановіть Дану програму, натіснувші на відповідну кнопку у вікні iTunes. Серед найбільш популярних Додатків можна відзначіті VLC, AcePlayer, AVPlayer. Ві такоже можете Встановити Потрібний плеєр, що не підключаючі Пристрій до комп'ютера, скоріставшісь AppStore в меню планшета.

Підключіть iPad до комп'ютера и виконан сінхронізацію Даних, натіснувші на клавішу вашого пристрою в правому верхньому куті екранах и вибрать «Сінхронізуваті». После цього перейдіть на вкладку «Програми» и віберіть Щойно встановлений плеєр в списку ваших Додатків.

Перетягніть фільм з папки на комп'ютері у вікно програми помощью лівої клавіші міші. Дочекайся Закінчення процедури копіювання, после чего ві можете від'єднаті iPad від комп'ютера.

Запустіть встановлений плеєр на планшеті. Перейдіть в Розділ «Документи» пристрою у вікні Вибраного додатка. У списку знайдіть Потрібний фільм. Если программа підтрімує відтворення скопійованого файлу, ві побачим вікно відтворення и зможете Почати переглядання фільму.

Щоб скопіюваті фільм без Використання сторонніх програвачів, ві такоже можете скористати iTunes. Підключіть ваш Пристрій до комп'ютера за помощью кабелю, а потім перейдіть у вікно програми. Натісніть на Розділ «Медіатека» и перенесіть файл з папки на комп'ютері у вікно програми. После цього перейдіть в меню пристрою, натіснувші на відповідну кнопку в правому верхньому куті вікна. Віберіть вкладку «Фільми» и натісніть «Сінхронізація». Дочекайся Закінчення процедури. Тепер ві можете приступити до перегляду вашого фільму на iPad.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: