» »

Як купити Розумні окуляри GoogleНовітні технологічні розробки часто обумовлені НЕ стількі доступними технологіямі або фантазією авторів, Скільки ТВОРЧА нахабством. Взяти, Наприклад, нещодавно анонсовані «окуляри доповненої реальності» від Google: подібні Пристрої вінайдені письменниками-фантастами Багато років тому, альо втіліті їх у життя раніше не ті щоб «не могли» - просто не наважуваліся.

Як купити Розумні окуляри Google
Згідно з останнімі заявлять Google, Нові окуляри надійдуть в продаж в последнего кварталі 2012 року, однак це буде далеко не кінцевій продукт.

Версія 2012 є позбав «концептом», в Який інтегровані основні заявлені Функції: акселерометр, Модулі навігації та зв'язку, фото и відеокамера, голосове управління. Прототип буде коштуваті 1500 долларов и прямого продаж не підлягає: его могут Замовити позбав розробник програмного забезпечення, что оформили попереднє замовлення на конференції Google I / O. Фактично, пересічному корістувачеві предмет не Тільки недоступним, альо й непотрібній.

Подібні «порції» товару будуть удосконалюватися, дешевшаті и віпускатіся все частіше аж до повноцінного релізу, наміченого на 2014 рік. Єдина можлівість прідбаті їх до того терміну - стежіті за акціямі корпорації и бувати на великих презентаціях.

Орієнтовна ВАРТІСТЬ очок: 200-400 долларов, що не дорожча современного смартфона. Очевидно, что продажі почнут НЕ одночасно по всьому світу: для того щоб потрапіті в список дерло пользвователей, вам доведеться замовляти товар в інтернет-магазинах або аукціонах,. Втім, краще потурбуватіся про це заздалегідь, оформивши попереднє замовлення при першій возможности: стартова партія подібніх промов, як правило, розкуповується в лічені години.

У Россию технічні новинки приходять Із запізненням у кілька місяців. Можна з упевненістю стверджуваті, что чім далі місто від двох столиць - тім довше затримки. Крім того, купуваті Пристрій в России может віявітіся однозначно дорожча: як Завдяк більш низьких рівню доходу, так и з-за різніх торгових націнок.

У цьом контексті НЕ Варто обмежуватіся РОЗУМНА очками позбав однієї ФІРМИ. Чи не минуло й місяця з моменту анонса, як практично ВСІ Гіганти прайси оголосілі про аналогічні розробка: воможно, покупцеві в пошуках альтернативи Варто прідівітіся до ПРОДУКЦІЇ Apple, Microsoft або Olimpus, между Якими тепер напевно розгорнеться Серйозна конкуренція.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: