» »

Як на МТС взяти в кредит грошіЯк на мтс гроші в борг брати. Оператор стільнікового зв'язку «МТС» надає своим абонентам два Варіанти кредитування, у тому випадка, коли на Рахунку Раптена закінчіліся гроші. Отріматі кредит на «МТС» й достатньо просто, а сума поклади від розміру щомісячніх витрат на послуги зв'язку.

Як на МТС взяти в кредит гроші

Щоб взяти кредит на «МТС», в Першу Черга віберіть вариант кредитування у даного оператора.

Послуга «Обіцяній платіж» надається Тільки в тому випадка, ЯКЩО ваш баланс стають не больше 30 рублей. Суму кредиту ві можете Встановити самостійно, и вона поклади від того, Скільки коштів на послуги стільнікового зв'язку ві вітрачаєте щомісяця. Тоб ЯКЩО ві поповнюєте свой баланс на телефоні КОЖЕН місяць на суму до 300 рублей, вам буде доступний кредит до 200 рублей; ЯКЩО Ваші витрати складають 300-500 рублей щомісяця, доступна для вас сума кредиту - до 400 рублей; ЯКЩО ж на послуги зв'язку ві вітрачаєте больше 500 рублей на місяць, обіцяній платіж складі до 800 рублей.

Щоб підключіті послугу «Обіцяній платіж» скорістайтесь одним Із способів: - візьміть кредит через Інтернет-Помічник (у розділі «Оплата» є Підрозділ «Обіцяній платіж»); - Наберіть на своєму телефоні команду: * 111 * 32 # та клавішу виклику; - Зателефоном ПІДТРИМКИ МТС 1113.

Дана послуга НЕ таріфікується и НЕ вімагає Відключення. Термін Надання кредиту - 7 днів.

Щоб взяти кредит на «МТС» помощью послуги «На повній Довірі», ві повінні буті абонентом даної стільнікового зв'язку не менше 3-х місяців, покласть на рахунок за Останні 3 Місяці не менше 125 рублей, и на момент Підключення послуги баланс на Рахунку вашого телефону винен буті позитивним.

Щоб підключіті послугу «На повній Довірі», відправте Зі свого мобільного телефону sms-повідомлення з текстом 2118 на номер 111. На дерло порах кредитний ліміт становітіме 200 рублей, но в Майбутнього может буті збільшеній.

Если ві бажаєте відключіті послугу «На повній Довірі», відправте Зі свого мобільного телефону sms-повідомлення з текстом 21180 на номер 111.

Дана послуга НЕ таріфікується и после Підключення Діє Постійно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: