» »

Як на плеєр завантажити музикуПлеєр Скачати музику. За помощью плеєра Улюблений музику можна Слухати де завгодно - на пробіжці и в спортзалі, в транспорті и на прогулянці. Легкий и компактний, з великим годиною автономної роботи - ВІН всегда з вами. Вісь Тільки щоб оцініті ВСІ ПЕРЕВАГА MP3-плеєра, нужно спочатку завантажити на нього музику.

Як на плеєр завантажити музику

Уважности ознайомтеся з Інструкцією по ЕКСПЛУАТАЦІЇ вашого плеєра. Зверніть особливая уваг на Розділ, присвячений підключенню / відключенню плеєра и передачі на нього файлів з комп'ютера.

Встановіть на комп'ютер програмне забезпечення з диска, что поставляється разом з плеєром. На диску знаходяться драйвера и программа для перенесеного файлів (Не для всіх моделей). Если в коробці з вашим плеєром Не було такого диска, сміліво пропустіть цею крок.

Підключіть плеєр до комп'ютера або ноутбука, на якому знаходяться музичні файли для завантаження. Зробіть це, вікорістовуючі штатний кабель з комплекту або Інший відповідній (USB / micro-USB або mini-USB).

После того як система Визначіть ваш девайс, на екрані комп'ютера з'явиться вікно. У ньом вам буде запропоновано вібрато одну дію з декількох варіантів. Віберіть пункт «Відкрити папку для перегляду файлів" і клацніть по ньом. Ті, что ві побачим у вікні,, поклади від МОДЕЛІ вашого плеєра. Зазвічай там знаходяться Сістемні папки / файли и кілька тестових композіцій. Цілком Можливо, що там Вже буде папка Music , в якові вам и нужно буде скопіюваті Улюблений музику. Такоже ві можете самостійно создать таку папку, так само як и будь-які Інші на ваш Розсудів.

Відкрійте на комп'ютері папку з музикою, якові Хочете завантажити в плеєр. Вікно плеєра при цьом залішається відкрітім. За помощью міші перетягніть до нього Потрібні папки / файли. Всі це ви такоже можете Виконати в провідніку Windows.

Використовуются для завантаження музики в плеєр програму з компакт-диска виробника, ЯКЩО така є. Завдяк інтуїтівному інтерфейсу таких програм, завантажити музику в плеєр не склад труднощів.

Перед тім як відключіті плеєр від комп'ютера, клікніть по значку «Безпечний вилучення прістроїв и дисків» на панелі Завдання. Віберіть «Вітягнуті (имя вашого девайса)». Дочекайся ПОВІДОМЛЕННЯ системи ПРО ті, что Пристрій может буті вилуч, від'єднайте плеєр від комп'ютера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: